Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dítě mluví mezi ostatními dětmi vulgárně - máte zkušenost?
PříspěvekNapsal: čtv 06. kvě 2010 22:04:11 
Zdravím po dlouhé době, opravdu jsem zaregistrovaný, někdy v únoru, ale přihlásit se nemůžu, ale napsal jsem adminovi tak doufám že mi odepíše. Chtěl bych se zeptat máte někdo zkušenosti s rodiči dítěte, které mluví vulgárně mezi dětmi ve školce?


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: RE: Dítě mluví mezi ostatními dětmi vulgárně - máte zkušenos
PříspěvekNapsal: pát 07. kvě 2010 12:43:37 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 20:19:04
Příspěvky: 674
Zdravím, Láďo,
zkušenosti samozřejmě mám, ale bohužel ne dobré. většinou to dopadlo tak, že když jsem rodiči nadnesla, co se děje, vynadal dítěti a mi tvrdil, že oni tak doma určitě nemluví. Dokonce jsem byla párkrát nařčena, že si ta slovíčka dítě přineslo ze školky :o . Co k tomu říct. Vysvětlila jsem alespoň dětem, že dospělí jsou dospělí a chovají se někdy nehezky :roll: . Děti ale že by se takhle chovat neměly. S rodiči, kteří se vyjadřují vulgárně před dětmi, asi nic neuděláme. Konečně, ono to také svědčí o jejich inteligenci, že 8-) .

_________________
Bohunka T.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Dítě mluví mezi ostatními dětmi vulgárně - máte zkušenost?
PříspěvekNapsal: pon 10. kvě 2010 14:15:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 10. kvě 2010 14:02:55
Příspěvky: 2
Zdravím, je to přesně tak, dneska musím říct jsem byl svědkem situace, kdy dítě bylo dost vulgární v šatně, před rodičem, dost mě udivilo, jak rodič nereagoval, ani na to, že ostatní děti v šatně ho upozorňují, že se tak nemluví, je to dost nepříjemné, ale dotyčnému rodiči to vůbec nevadilo, myslím si že už i v mateřských školách by měl fungovat i metodik prevence, jak je tomu na školách. Mýlím se? Pokud ano, tak mě opravte. Jinak máte úplnou pravdu, rodiči bych po vlastních zkušenostech neřekl ani slovo, ani náznak. Ale mám ve školce výbornou paní ředitelku, která stojí za mnou a výborně mi poradila co a jak, zná s prominutím "mentalitu" místních obyvatel. Ale jedno vím jistě pokud jste tady některé v diskuzi ředitelky školek smekám před Vámi opravdu klobouk. S rodiči vyjít , když si myslí, že ve školce se vlastně musí naučit všechno, doma potom jenom kritizují co vlastně ta učitelka chce apod. No ale o tom snad příště.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Dítě mluví mezi ostatními dětmi vulgárně - máte zkušenost?
PříspěvekNapsal: pon 10. kvě 2010 19:01:28 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 20:19:04
Příspěvky: 674
Láďo,
"o tom snad příště" byste mohl klidně nadnést už teď. Proto tady diskuze existuje, abychom mohli probírat konkrétní problémy. Zkuste najít vhodné téma a "vložit se" do toho :mrgreen: . My ostatní to jen přivítáme a určitě se přidáme se svými postřehy. Takže . do toho :!:

_________________
Bohunka T.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: