Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jeden učitel x střídání učitelů ve třídě
PříspěvekNapsal: pon 26. říj 2009 16:36:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. čer 2009 18:11:51
Příspěvky: 26
Milá Pavlíno,
někdy mám pocit, že podpora a pochopení je to jediné, co si můžeme poskytnout.
Ale bylo moc fajn jí dostávát i od vedení, že?
Toto jsem Vám psala před pár dny.
Dnes tedy píšu pod svůj minulý vzkaz jen uvozovky.

Ale nejste v tom sama , Pavlíno. Jestli Vám můžu doporučit, přečtěte si názor kolegyně Bc. Heleny Pavelkové, nejdete ho v Předškolním vzdělávání - Kdo je kdo - str.2 - příspěvek z 28.května 2009 a možná i mou reakci na něj, protože jinak bych Vám psala vlastně to samé.

K postoji Vaší paní ředitelky je naprosto zbytečné plýtvat slovy. No comment.

Vydržte a nevzdávejte se, protože Vy víte, proč to děláte a pro koho. Tímhle svým postojem bojujete za dobrou věc, ale také sama za sebe. Formuje Vás to. Ano, je to strašně vysilující, stresující, bolí to, nedá se to pochopit, ale o tom prostě život občas je. A posílí Vás to. Věřte mi, že teď jste v té nejhorší fázi, ale za nějakou dobu buď budete hrdá na to, že se něco špatného díky Vám zastavilo nebo změnilo, v horším případě Vás třeba přehlasují a nic se nezmění, ale vedení, rodiče, kolegyně, děti, ale hlavně Vy sama - všichni pochopí, že Vy chcete a umíte problémy pojmenovat a řešit. Někteří lidé jsou takoví, a hurá, Vy k nim patříte. Kam by to dospělo, kdyby žádní takoví nebyli????
Moc Vás chápu i v tom, že řešit vlastní problémy a mít doma malé dítě, je těžké.
Zažila jsem to. Když jsem si já ve škole budovala své místo na slunci, chodila moje dcera do první třídy.
Moc Vám fandím. Zvládnete to. Oprava: UŽ JSTE TO ZVLÁDLA, i kdyby to nedopadlo, jak by mělo...
Milena Králová


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Jeden učitel x střídání učitelů ve třídě
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 13:12:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. kvě 2009 8:44:33
Příspěvky: 237
Pavlíno,
držím pěstičky!
Irena


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Jeden učitel x střídání učitelů ve třídě
PříspěvekNapsal: stř 13. bře 2013 15:31:10 
Právě v těchto dnech řeším dilema. Podle zadání od p. ředitelky mám jít po 3. třídě nyní do 1. třídy , m.j. i z důvodu pomoci nové p. učitelce bez zkušeností s 1. třídou. Většina rodičů a všechny děti napsali a vyjádřili se pro to,že mne chtějí jako třídní učitelku i do 4. a 5. třídy, že máme vytvořený vztah. P. ředitelka jim nevyšla vstříc. Zřejmě z personálních důvodů. Přesto to necítím úplně jako správné nebrat vážně v úvahu přání rodičů a dětí, pokud je doloženo
3letou dobrou spoluprací a vztahy. Je mi to líto , ale rozhodovat nemohu já. Děti a rodiče jsou také zklamaní. Stalo se to někomu taky podobně a jak se to řešilo?
Jarka z prahy


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: