Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Školy v přírodě - může ředitel nařídit vychovatelce účast?
PříspěvekNapsal: úte 15. bře 2016 7:57:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. bře 2016 7:51:58
Příspěvky: 1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to je s vychovatelkami na škole v přírodě. Může nařídit ředitel vychovatelce školu v přírodě?
Díky za odpověď


Naposledy upravil Lenka Urbanová dne úte 15. bře 2016 9:19:42, celkově upraveno 1
úprava předmětu příspěvku


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Školy v přírodě - může ředitel nařídit vychovatelce účas
PříspěvekNapsal: stř 30. bře 2016 12:08:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. srp 2013 11:13:12
Příspěvky: 55
Pokud není souhlas zaměstnance s vysíláním na pracovní cesty součástí pracovní smlouvy nemůže zaměstnavatel tuto cestu nařídit. Dle § 42 zákona č. 262/ 2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (Zákoník práce), může zaměstnavatel vyslat zaměstnance na pracovní cestu jen na základě dohody se zaměstnancem.

_________________
Mgr. Hana Splavcová


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron