Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Střední pedagogická - dálkově
PříspěvekNapsal: úte 31. pro 2013 14:32:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. pro 2013 22:56:56
Příspěvky: 1
Ahoj, vždycky jsem chtěla pracovat v mš, ale nakonec jsem vystudovala úplně jinou školu s maturitou. Vždy mě odradilo, že neumím zpívat. Teď si chci dodělat pedagogické vzdělání, tak uvažuji, co bude nejlepší. Podala jsem si přihlášku na VŠ, jenže hlásí se 600 lidí a berou 40. Takže si moc velké šance nedávám. Máte zkušenosti s dálkovým studiem střední pedagogické školy v Krnově nebo Odrách? Jak to tam chodí? Je to těžké studovat dálkově? Vyplatí se mi studovat 3 roky, abych měla už druhou maturitu, nebo se mám radši upnout hned na VŠ?

Ještě otázka, jak moc vadí, že neumím zpívat? Umím hrát na hudební nástroj, malovat, snad i cvičit, ale zpěv mi opravdu nejde. Kdybych byla v Superstar tak jsem v Hvězdné pěchotě. Trochu se bojím, aby mě kvůli tomu nevyhodili hned u zkoušek.

Při studium mě asi žádná mš nezaměstná, že? Když nemám potřebné vzdělání. To bych měla až za 3 roky.

Díky za všechny názory na dálkové studium v Krnově a Odrách. :)


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Střední pedagogická - dálkově
PříspěvekNapsal: ned 05. led 2014 19:20:28 
myslím, že je celkem jedno, zda vystudujete SŠ či VŠ, bohužel učitelka MŠ by měla mít hudební sluch......to je přeci v MŠ základ, ne?


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Střední pedagogická - dálkově
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 14:41:47 
Takže když člověk umí hrát na hudební nástroj, ale nemá prostě hlas, tak automaticky nemá hudební sluch? S tím nesouhlasím.


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Střední pedagogická - dálkově
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 17:57:43 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 20:19:04
Příspěvky: 674
Katarino, pokud umíte hrát na hudební nástroj, zkuste si domluvit nějaké hodiny zpěvu. Myslím, že jen nevíte, jak na to. Pokud se chcete hlásit na jakoukoliv školu zaměřenou na předškolní vzdělávání, zřejmě se talentovým zkouškám nevyhnete. Na ní většinou chtějí slyšet hru na hudební nástroj (obvykle jednu skladbu klasickou + lidovou píseň) a chtějí slyšet, bohužel, i zpěv. Já na zkouškách zpívala lidovou písničku ve dvou tóninách a musela jsem zazpívat dva tóny, které profesor zahrál na klavír současně. A taky jsem vyťukávala předvedený rytmus. Myslím, že ve školce je zpěv zásadní, s dětmi se zpívá pořád a všude - při hře, před obědem, při oblékání v šatně, při pobytu venku, ... ;)

_________________
Bohunka T.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: