Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Bruslení, plavání
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Bruslení, plavání  Odpovědět s citací
Výstupy tohoto typu v RVP ZV nejsou. Důvod je jediný. Není možné (vhodné) na úrovni státního dokumentu (RVP) vymezovat závazné výstupy v podobě konkrétních dovednosti (plavání, bruslení aj.) v situaci, kdy řada škol nemá pro tyto činnosti podmínky, nebo se jim může věnovat ve velmi rozdílném hodinovém rozsahu.
Rozhodnutí o tom, zda dané činnosti budou zařazeny do učebních osnov TV a co bude konkrétně obsahem dané výuky, je v kompetenci školy a učitele TV, který může využít vhodné metodické texty. Cílem by mělo být naučit žáky základním plaveckým dovednostem uvedeným v učivu RVP ZV na úrovni základního a zdokonalovacího plaveckého výcviku.
Rovněž metodické pokyny a didaktické zásady nikdy nebyly součástí vzdělávacích programů či centrálních učebních osnov, ale byly uváděny vždy jen v metodických příručkách a rozpracovávány až na úrovni plánů škol.
Předpokládá se, že učitelé TV prošli potřebným vzděláváním, aby mohli posoudit postupy při výuce, případně že se budou učitelé 1. stupně radit s kolegy 2. stupně své školy, nebo škol v blízkém okolí.
Příspěvek Napsal: pon 30. zář 2013 8:04:59
  Předmět příspěvku:  Bruslení, plavání  Odpovědět s citací
Hledám očekávané výstupy v rámci TV z bruslení, plavání. Můžete mi prosím poradit? Ve smlouvách s poskytovatelem těchto sportovních disciplín se uvádí, že učitel kontroluje metodické postupy a uplatňování didaktických zásad a prověřuje, zda výuka je poskytována na odborné úrovni. Děkuji, Iveta Hudzietzová
Příspěvek Napsal: sob 21. zář 2013 19:55:59


Přejít na:  
cron