Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Informační systém - InsplS ŠVP
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Informační systém - InsplS ŠVP  Odpovědět s citací
Velmi Vám děkuji.
Příspěvek Napsal: pon 29. úno 2016 18:14:09
  Předmět příspěvku:  Re: Informační systém - InsplS ŠVP  Odpovědět s citací
V textu RVP ZV je napsáno:
"Průřezová témata tvoří povinnou součást základního vzdělávání. Škola musí do vzdělávání na 1. stupni i na 2. stupni zařadit všechna průřezová témata uvedená v RVP ZV1). Všechna průřezová témata však nemusejí být zastoupena v každém ročníku. V průběhu základního vzdělávání je povinností školy nabídnout žákům postupně všechny tematické okruhy jednotlivých průřezových témat, jejich rozsah a způsob realizace stanovuje ŠVP."
Pokud je ŠVP jen pro první stupeň, musí tedy obsahovat všechna průřezová témata, ale nemusí obsahovat všechny tematické okruhy.
Při práci v InspIS ŠVP je možné kdykoliv kliknutím na Dokument ŠVP mezi Akcemi vyvolat možnost exportu například do MS Word a vše si prohlédnout.
Podobně i osnovy je možné tisknout kliknutím na možnost Vygenerovat dokument na stránce daného předmětu (úplně dole) a nebo jen daného ročníku - opět úplně dole Vygenerovat dokument.
Doufám, že jsem Vám odpověděl.
Příspěvek Napsal: pon 29. úno 2016 13:23:29
  Předmět příspěvku:  Informační systém - InsplS ŠVP  Odpovědět s citací
Dobrý den,
ve škole nyní vkládáme náš ŠVP (jsme škola pouze s 1. stupněm) do systému ČŠI. Máte někdo s tímto zkušenost? Nebo je někde na netu k tomu diskuze?
Nyní řešíme vkládání průřezových témat + podtémata (jak moc podrobně to má být, jestli je nutné zahrnout všechna podtémata do ŠVP - některá se spíše týkají 2. stupně). A taky by nás zajímalo, jestli je možné si vytisknout text ke kontrole (vidět propojení: výstupy RVP + výstupy ŠVP + učivo), když je zatím vše ve fázi rozpracování. Děkuji za odpovědi.
Příspěvek Napsal: čtv 25. úno 2016 18:24:41


Přejít na: