Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Bolesti žaludku
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Bolesti žaludku  Odpovědět s citací
Jsem učitel, ale zkusím poradit podle svých zkušeností:
Asi se nejde hlásit rovnou na ultrazvuk žaludku, ale spíš na doporučení internisty. Zažil jsem ultrazvuk břicha - šel jsem odpoledne, nesměl jsem od rána jíst (možná to šlo taky ráno nalačno). Z toho spíš vyplývá,že je to na objednání, protože je třeba se hladověním asi připravit. Jak rychle objednají je asi různé.
Internistu jde vyhledat v samostatné ordinaci nebo ambulaci v nemocnici.Asi je vhodné se telefonicky objednat apřitom je možné ptát se přímo na možnost vyšetření žaludku ultrazvukem - třeba by rovnou s ultrazvukem počítali a řekli, jak se připravit.
Příspěvek Napsal: úte 11. říj 2016 21:30:10
  Předmět příspěvku:  Bolesti žaludku  Odpovědět s citací
Dnes ve škole mě z ničeho nic chytili křeče. Alespoň bych to k tomu přirovnala. Pardon, já jsem prostě taková, že nedokážu popsat bolest. Naštěstí byla poslední hodina, tak jsem poté raději napsala mamce, jestli by pro mě mohla přijet. Cítila jsem se unaveně, měla červené tváře, teplé čelo. Ale teplotu nemám. Po tom co jsem přijela domu jsem si lehla a po hodince jsem se vzbudila a letěla zvracet. Na chvíli se mi ulevilo, ale teď je to opět stejné. Sedím tu, bojím se vstát. Opravdu to bolí a to máme za chvíli jet k prarodičům. Jdu totiž ráno k zubařce a byla bych moc ráda, kdybych tu cestu nějakým způsobem zvládla.

Je to takové, že jsem v pohodě a pak přijde vlna bolesti v okolí žaludku, která někdy zasáhne až do zad, při které se krčím bolestí. Celé to trvá tak 5 sekund a poté je mi na nějakou dobu opět dobře. Takhle se to opakuje stále dokola.

Nemohu si dovolit být doma :/ Už jednou jsem byla týden s rýmou a tři dny s nevolností (aktuální bolest je jiná, než ta předchozí)
Nechci tak moc zanedbávat školu.
Zmíním tu to, že jsem ještě měla bolesti žaludku o prázdninách, které byly stejné, jako bolesti při mé třídenní nemoci. U lékaře jsme samozřejmě byli, ale nic.
Mám pocit, že s mým žaludkem není něco v pořádku. Ráda bych pro jistotu zašla na ultrazvuk, ale nevím, jak to funguje - mám na mysli čekání, objednání apod. Máma je z toho taky na prášky. Už je snad alergická na to, když ji řeknu, že mi není dobře. Já vím, chápu ji.

Budu ráda za veškeré rady. Omlouvám se, jestli jsem poskytla málo informací.
Příspěvek Napsal: úte 11. říj 2016 15:32:56


Přejít na: