Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Ruský jazyk učebnice
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Ruský jazyk učebnice  Odpovědět s citací
Grafická a obsahová výstavba je u obou učebnic promyšlená a motivuje žáky k učení. Učebnice jsou dobře strukturované a přehledné. V případě učebnice Klassnyje druz´ja je jejím podstatným rysem komunikativní zaměření, které je doplněno přehledným vysvětlením gramatiky. Témata jsou blízká cílové skupině 13¬-16 let. Cvičení podporují aktivitu žáků. Učebnice má moderní grafické zpracování, vizuální aspekt zde hraje důležitou roli. Vzhled a zpracování učebnice je pro žáky 2. stupně atraktivní. Pokud jde o učební soubor Pojechali, je vstup do studia RJ pozvolnější. První díl je především určen pro seznámení žáků s azbukou. Témata jsou obsáhlejší, každý gramatický jev a komunikační situace jsou procvičovány na rozmanitých cvičeních. Vzhledem k výběru témat, pozvolnému seznamování se s jazykem, výskytem různých písní a grafickým zpracováním je tento učební soubor vhodné používat již na prvním stupni ZŠ.
Příspěvek Napsal: sob 13. kvě 2017 14:15:09
  Předmět příspěvku:  Ruský jazyk učebnice  Odpovědět s citací
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenosti s učebnicí Rj pro ZŠ Klassnyje druzja (vydavatelství Klett). Rozhoduji se právě, zda podle této učebnice začít od září učit, druhou variantou by bylo Pojechali. Má někdo možnost práci s těmito dvěma učebnicemi srovnat? Děkuji
Příspěvek Napsal: úte 28. bře 2017 21:13:05


Přejít na: