Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Plavání a pobyt ve vodě
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Plavání a pobyt ve vodě  Odpovědět s citací
Na plavání-vodní rehabilitacei dojíždíme v dopoledních hodinách a probíhá společně s veřejností, nemáme zarezervované hodiny, ale to nám vůbec nevadí, spíš naopak. Máme možnost děti převléknout přímo v hale v blízkosti bazénu, tzn.že nám odpadá zbytečné přenášení dětí.Časově nemáme pobyt omezen, můžeme zůstat dle možností dětí hodinu až dvě. Plavání se účastní i fyzioterapeutka a pracuje s nimi ve vodě. některé děti se rychleji unaví, pro ně máme připraveny lehátka kolem bazénu. Plavání se účastní všechny děti, i ty, kterénemohou jít zovna do vody. Jsou na lehátcích nebo je vozíme kolem bazénů, líbí se jim sledovat, jak jejich spolužáci dovádějí.
Příspěvek Napsal: čtv 26. kvě 2011 14:32:31
  Předmět příspěvku:  Re: Plavání a pobyt ve vodě  Odpovědět s citací
Dobrý den,
na plavání resp. vodní rehabilitaci dojíždíme do aquaparku max. 2x za měsíc. Záleží také na počasí a počtu dětí a dospělých. Jezdíme již 6 rokem a jsme maximálně spokojeni. Děti vodu milují, těší se, některé děti doprovází maminka, což nám pomůže organizačně pokrýt všechny děti. Používáme límce pro bezpečnost dětí s tím nejtěžším postižením, ostatním dětem límce nedáváme. Další pomůcky sebou nevozíme, areálje dost velký a poskytuje nám vířivku, masážní trysky, tobogány, takže hodinu až dvě máme o vyžití postaráno.
Zdraví Irena
Příspěvek Napsal: čtv 26. kvě 2011 10:39:17
  Předmět příspěvku:  Plavání a pobyt ve vodě  Odpovědět s citací
Ráda bych upozornila na článek Aquaterapie ve speciálním školství. V souvislosti s ním, bych ráda otevřela diskuzi o využívání terapií ve vodě ve vašich školách. Chodíte s dětmi plavat? Jak probíhá pobyt ve vodě? Využíváte nějaké pomůcky? Jak často jej zařazujete? Je bazén součástí vaší školy nebo máte nějakou speciální vanu třeba pro vodní masáže? Jak financujete podobné aktivity?
Příspěvek Napsal: úte 17. kvě 2011 15:45:10


Přejít na: