Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Pravidla fóra


Pokud máte dotaz k fungování modulu Wiki na Metodickém portálu, něco se vám nedaří udělat, něčemu nerozumíte, nebo vás něco k modulu Wiki zajímá, projděte si existující témata, možná odpověď najdete. A když nenajdete, ZEPTEJTE SE! Klikněte na tlačítko NOVÉ TÉMA a svou otázku napište. Fórum sledují lidé, kteří o modul Wiki pečují, ale i vy můžete odpovídat na dotazy svých kolegů!Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Jak zpřístupnit stránku mojí kolegyni?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Jak zpřístupnit stránku mojí kolegyni?  Odpovědět s citací
O tom samém, trochu jinak také ZDE
Příspěvek Napsal: úte 08. čer 2010 7:59:48
  Předmět příspěvku:  Jak zpřístupnit stránku mojí kolegyni?  Odpovědět s citací
Citace:
Chtěla bych, aby si přečetla to, co jsem tam vložila (tím by si taky mohla prohlédnout wiki samotnou ), ale když je to pod mojí stánkou, tak se tam asi dostanu jen já, ne?


Na Vaši stránku, jak ji máte nastavenou, máte přístup jen vy a administrátor. Máte ji nastavenou jako soukromou. I do soukromé stránky můžete povolit přístup dalším lidem. Pokud máte stránku nastavenou jako napůl veřejnou, znamená to, že všichni uživatelé ji mohou zobrazit a těm, kterým přidělíte práva ji mohou také upravovat. Pokud jako soukromou, mohou ji zobrazovat i upravovat jen uživatelé, kterým k tomu dáte oprávnění.

Pokud chcete zpřístupnit svou stránku kolegyni, klepněte na "Omezit přístup" nad stránkou. Do rámečku "Oprávnění pro ostatní uživatele" napíšete první 2 písmena uživatele, kterému chcete přidat oprávnění (musí být registrovaným uživatelem rvp.cz, který už navíc jako přihlášený uživatel portálu, alespoň jednou navštívil wiki). Po zadání prvních 2 písmen uživatelského jména (začínají křestním jménem)se vám automaticky zobrazí uživatelé, kterým můžete přidat oprávnění. Vyberte si. Pak klepněte na tlačítko "Přidat oprávnění" vpravo. Uživatel, kterému jste přidala oprávnění, by se vám měl objevit v seznamu Aktivní práva. Nezapomeňte "Uložit změny"
Příspěvek Napsal: pon 07. čer 2010 10:13:51


Přejít na: