Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Rozloučení deváťáků x s deváťáky
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Rozloučení deváťáků x s deváťáky  Odpovědět s citací
Poslední dva dny školního roku jsou vyhrazeny loučení deváťáků a s deváťáky. 1. den probíhá akce Smyslové vnímání přírody. Deváťáci spolu se třídním učitelem sepíší úkoly zaměřené na smyslové vnímání přírody, rozvrhnou si je po trase, sepíší seznam pomůcek, které budou potřebovat na stezce (ty předají učitelkám před zahájením akce). Tato akce je určena pro žáky 1. stupně. Hraje se jako šipkovaná. Na stanovišti s úkolem jsou 2 dopisy - jeden pro žáky, jeden pro učitelky. (např. úkol pro děti: "Rozdělte se do dvojic. Paní učitelka vám dá čtvrtku. Každý na jednu polovinu namalujte obraz z přírodnin - vyjádřete, jak se zrovna cítíte. Jako barvičky vám poslouží kytky, tráva, listy, hlína. Pak každému řekněte, co jste namalovali." Úkol pro učitelky: Obrázek z přírody: potřeby -čtvrtky. "Děti rozdělte do dvojic rozdejte jim čtvrtky. Jeden maluje, druhý mu dělá stoleček, pak se vymění. Ukažte jim, že rostlinky mohou barvit, dokonce i hlína. Předveďte jim názorně, jak se cítíte před prázdninami :) " Na konci trasy je schován dopis deváťáků, kde se loučí se svými mladšími spolužáky.
Druhý den jsou deváťáci rozděleni do rodin - ujmou se jich všichni mladší spolužáci z celé školy (je nás ve škole cca 40). Na školní zahradě plní úkoly z praktického života za pomoci své rodiny - přebalování mimina, leštění bot, nákup, vyplnění složenky, hledání v telefonním seznamu, ... Po úspěšném zvládnutí úkolů jsou slavnostně "vyřazeni" - od pana ředitele dostanou pamětní list s tablem a slavnostní šerpu. A úplným završením je diskotéka, kterou již 3. rokem pro nás připravuje rodič našeho žáka (děkujeme mu).
Iva Nesvadbová
Příspěvek Napsal: ned 27. čer 2010 20:17:04


Přejít na: