Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - (Ne)kvalita stravy v MŠ (i ZŠ)
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: (Ne)kvalita stravy v MŠ (i ZŠ)  Odpovědět s citací
Aleno, bohužel, toto asi nevyřešíte. Školní jídelna určitě má tyto polotovary povoleny a záleží jen a jen na vedoucí kuchyně, jak se k Vašim připomínkám postaví! Zkuste to přes rodiče.
PS: Naší MŠ vaří také ZŠ a polotovary máme také, ale v minimálním množství. Jídelna, naštěstí, preferuje "domáckou" stravu včetně každodenního přídělu ovoce nebo zeleniny. Jídlo dětem opravdu chutná (i když výjimky se také najdou, hranolky a hamburgery bývají asi chutnější :twisted: )
Příspěvek Napsal: pon 15. říj 2012 19:51:09
  Předmět příspěvku:  (Ne)kvalita stravy v MŠ (i ZŠ)  Odpovědět s citací
Dobrý den,chtěla bych se v tomto tématu vyjádřit k problému, který naše legislativa stále neřeší...nebo snad nechce řešit... :o V naší mateřské škole a také v ZŠ, /máme zřízený samostatný subjekt školní jídelnu, tudíž nejsem nadřízená kuchyně.../se vaří z instantních produktů a polotovarů...upozorňuji, že ne v malém množství. Nepřevažují tu zdravé a čerstvé potraviny, ale instanty a polotovary. V legislativě totiž nejsou zakázané...jako třeba na Slovensku...v Německu/už od 70. let/. Už několik roků doslova bojujeme o zrušení těchto života zbavených a Éčky napuštěných urychlovačů...ale marně...Prosím, začne se konečně někdo zabývat tím, aby se zakázaly tyto produkty ve školských zařízeních používat??? Kontrolují se jen spotřební koše, tedy skladba jídelníčku co do množství masa, luštěnin, tuků, atd...ale nikdo neřeší z jakých produktů se vaří...A všichni víme, že co není zakázáno je dovoleno. Firmy, které prodávají tato svinstva si své odběratele hýčkají v podobě velkých benefitů. Děti se v MŠ musí stravovat vždy, když jsou přítomni, tudíž nemají jinou volbu...Zde jsou jakékoliv aktivity ve smyslu zdraví úplně zbytečné...
Příspěvek Napsal: sob 06. říj 2012 10:23:10


Přejít na: