Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Dotaz jak o prázdninách
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Dotaz jak o prázdninách  Odpovědět s citací
Milé holky, zřizovatel Vám nařizovat ze zákona nemůže, ale je celkem jasné, že hlavou proti zdi nemůžete. Dovolenou případně nařizuje ředitel. Východiskem je předání toho jediného klíče zřizovateli, který má jistě v létě obecní zaměstnance- ostatně zřizovatel nejspíš bude práci kontrolovat....Toto by snad mohla paní ředitelka nějak vyjednat, otevírání školky během úprav a v době dovolené rozhodně není Vaše práce ( i když paní ředitelka nejspíš bude také sledovat průběh prací a do školky chodit bude i mimo pracovní dobu).
Obávám se však, že pokud bude zřizovatel trvat na otevření školky, mnoho nezmůžete. Obvykle je zřizovateli úplně jedno, že nevyčerpáte dovolenou ( argumentuje tím, že jí máte stejně moc)- pokud se nemůžete nějak rozumně vystřídat při prázdninovém provozu, budete muset školku zavírat o všech vedlejších prázdninách. My jsme se po mnoha letech velkých tahanic dohodli se sousední vsí a najednou není problém, že obě školky běží jen 14 dnů, rodiče si mohou děti na počátku a na konci prázdnin umístit, pokryjí měsíc- ale upřímně- mnoho jich to nedělá, maximálně toho využívají tak tři rodiny z obou vsí, kde dříve nebylo možné školku uzavřít na déle než 4 týdny....Je to všechno o lidech, ale pokud se nebude chtít zřizovatel dohodnout, budete se muset podřídit a čerpat zbytek dovolené během školního roku- a to také zřizovatele nedojme.
Příspěvek Napsal: sob 27. dub 2013 16:05:35
  Předmět příspěvku:  Dotaz jak o prázdninách  Odpovědět s citací
Dobrý den, máme k vám dotaz. Během letních prázdnin uzavíráme naší školku na dobu 5ti týdnů. A to z důvodu čerpání řádné dovolené všech zaměstnanců (hlavně však pedagogů), kteří i tak mají problém si celou dovolenou vyčerpat v kalendářním roce). Letos nastal problém s naším zřizovatelem. Vznikly dotazníky pro rodiče, aby se termín uzavření MŠ přizpůsobil většině rodičů. Ano, to chápeme, ale přesto se obáváme, že nám tento termín uzavření zkrátí zřizovatel jen na 4 týdny. Dále zřizovatel plánuje velkou rekonstrukci (zateplení celé budovy MŠ). A jelikož nám prý sehnal peníze z EU, požaduje od všech zaměstnanců, aby se o svou dovolenou vystřídali a zajišťovali otevírání a zamykání celého objektu,tím tak umožnili přístup stavební firmě. Jsme povinni na vše ze strany zřizovatele přistoupit? Není snad naše dovolená k tomu, abychom si mohli odpočinout či odcestovat? Ptáme se, nestačilo by, aby ředitelka MŠ sepsala dohodu mezi stavební firmou (majitelem firmy) ohledně klíčů? Jednalo by se o jeden vchod, kvůli odběru vody. Všechny ostatní prostory by byly řádně uzamčeny! Či si má zajistit dozor zřizovatel, kterému vlastně budova MŠ patří? Poznámka: Jsou dva měsíce před prázdninami, a nikdo ze zaměstnanců MŠ ještě neví, kdy bude školka uzavřena a která stavební firma se k nám chystá! Můžeme si dovolit někam odcestovat, když za námi zřizovatel nestojí? Prosíme zda by nám někdo s podobným problémem dokázal poradit. Děkujeme kolektiv MŠ
Příspěvek Napsal: pát 26. dub 2013 12:18:57


Přejít na: