Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Školy v přírodě - může ředitel nařídit vychovatelce účast?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Školy v přírodě - může ředitel nařídit vychovatelce účas  Odpovědět s citací
Pokud není souhlas zaměstnance s vysíláním na pracovní cesty součástí pracovní smlouvy nemůže zaměstnavatel tuto cestu nařídit. Dle § 42 zákona č. 262/ 2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů (Zákoník práce), může zaměstnavatel vyslat zaměstnance na pracovní cestu jen na základě dohody se zaměstnancem.
Příspěvek Napsal: stř 30. bře 2016 12:08:30
  Předmět příspěvku:  Školy v přírodě - může ředitel nařídit vychovatelce účast?  Odpovědět s citací
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to je s vychovatelkami na škole v přírodě. Může nařídit ředitel vychovatelce školu v přírodě?
Díky za odpověď
Příspěvek Napsal: úte 15. bře 2016 7:57:24


Přejít na:  
cron