Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?  Odpovědět s citací
Děkuji, ano takto jsem si to také přečetla.
Příspěvek Napsal: úte 31. bře 2020 18:19:04
  Předmět příspěvku:  Re: Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?  Odpovědět s citací
ne, ředitel toto určovat nemůže, viz. zákon o pedag. prac.

zákon o pedagogických pracovnících, který v § 22a odst. 3 uvádí, že jde-li o výkon jiné práce než podle odstavce 2 (podle něhož je zaměstnanec povinen být na pracovišti zaměstnavatele v době stanovené rozvrhem jeho přímé pedagogické činnosti, v době stanovené rozvrhem jeho dohledu nad dětmi a žáky, v době zastupování jiného pedagogického pracovníka a v případech, které stanoví v souladu se zákoníkem práce zaměstnavatel), vykonává pedagogický pracovník sjednanou práci v pracovní době, kterou si sám rozvrhuje, a na místě, které si sám určí.
Příspěvek Napsal: úte 31. bře 2020 17:57:35
  Předmět příspěvku:  Re: Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?  Odpovědět s citací
Ano, vedení může určit, kde nepřímá činnost bude prováděná, pracovní doba je 8 hodin a je jen na dobré vůli ředitele, zda dovolí zaměstnancům nepřímou činnost z domova.
Příspěvek Napsal: čtv 26. bře 2020 7:19:34
  Předmět příspěvku:  Re: Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?  Odpovědět s citací
Děkujeme za dotaz, paní Šárko. Uvidíme, jestli některý z kolegů pomůže svou zkušeností.
Doporučuji obrátit se také na Konzultační centrum NÚV.
Příspěvek Napsal: pon 17. čer 2019 8:41:52
  Předmět příspěvku:  Nepřímá pedagogická činnost pouze na pracovišti?  Odpovědět s citací
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda může ředitelka mš nařídit pedagogům, aby nepřímou pedagogickou činnost vykonávali pouze na pracovišti. Někde jsem se dočetla, že si učitelé mohou sami určit, kde budou nepřímou činnost vykonávat. Myslím, že je to logické, neboť si mohu například shánět materiály na výuku v knihovně nebo mám lepší podmínky pro tisk obrazového materiálu doma, zároveň si doma můžu nacvičovat nové písničky na klavír, což v mš nejde, protože tam není klid atd..... Děkuji za odpověď.
Příspěvek Napsal: sob 15. čer 2019 15:41:05


Přejít na:  
cron