Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Projekt Dětství bez internetu
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Omlouvám se, jde pouze o doklad, že šlo o grantový projekt, předpokládám s udržitelností, takže docela jistě na něm nikdo nepracoval zdarma. Ale to vlastně není podstatné.
Příspěvek Napsal: čtv 10. črc 2014 9:56:33
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Vážený návštěvníku, bylo by dobré, kdybyste k příspěvku o projektu Dětství bez úrazů připojil komentář, jinak je příspěvek těžko pochopitelný. A dalo by se uvažovat i o jeho smazání.

Ale zpět k projektu Dětství bez internetu. Myslím, že debatu není nutno uzavírat, spíše bych se ráda zeptala pana Zigi, s jakými tématy počítají, jaké metody budou používat a jak projekt pomůže.
Příspěvek Napsal: čtv 10. črc 2014 7:57:43
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Příjemce
Dětství bez úrazů, o.p.s.
Název
Vzdělávání pedagogů v oblasti prevence úrazů dětí
Operační program
http://www.esfcr.cz/projekty/detstvi-bez-urazu
Zahájení
září 2006
Ukončení
srpen 2008
Náklady
7 643 800 Kč
Číslo
CZ.04.3.07/3.1.01.3/3155
Partneři
Vzdělávací Institut ochrany dětí, o.p.s., Mládež Českého červeného kříže, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy, ZŠ genpor. Františka Peřiny, ZŠ Na Korábě
Web
www.urazydeti.cz
Příspěvek Napsal: stř 09. črc 2014 19:05:13
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Ještě jednou přeji krásný dobrý den.

Znovu se budu muset opakovat. Tento projekt děláme zcela zdarma. Ve svém volném čase. Naopak do něj ještě budeme muset dost svých financí investovat. Je to forma dobročinné činnosti naší společnosti. Stejně jako například sponzorujeme dobrovolné hasiče a jejich program pro mládež.

Vzhledem k Vaší odpovědi, bych Vám rád zdůraznil, že problém, který se snažíme MY ZA NAŠE PENÍZE NAPRAVIT, nevznikl naším zapříčiněním. Z naší dobré vůle se jej, ale snažíme částečně napravit, protože nám není budoucnost našich dětí lhostejná.

Uzavírám tuto komunikaci mezi mnou a Vámi, vzhledem k destruktivní kritice, která ničemu nepomůže nám ani Vám.Pokud má někdo zájem se zapojit do této problematiky dětství bez internetu napište email a můžeme přijít společně na další nápady,které by mohli školám pomoci a hlavně dětem.

Díky a přeji příjemný den
Příspěvek Napsal: stř 09. črc 2014 14:05:25
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
A Vy v té firmě pracujete zcela zdarma? O to nejspíš jde. Vy si nápady zaplatit nedáte?
Příspěvek Napsal: stř 09. črc 2014 13:04:12
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Děkuji za reakci naše firma tento projekt spouští scela ZDARMA na vlastní náklady ve spolupráci s městem.Není to náš první ani poslední projekt do škol.Naše firma poskytuje také semináře do škol Zdarma na téma finanční gramotnost formou zábavy.Projekt,který jsme například několik let prezentovali a školy jej aplikovali byl Projekt Dětství bez úrazu pro preventisty škol a byli do toho zapojeni i rodiče žáků.O tento projekt je i nadále velký zájem.
Příspěvek Napsal: stř 09. črc 2014 9:03:33
  Předmět příspěvku:  Re: Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Nezlobte se, ale tohle mi nepřipadá fér. Vy budete za svou práci jistě zaplacen a samozřejmě nejvíc se cení kreativní nápady. Myslím, že učitelé dávají všanc hodně ze své fantazie a inspirace a potom zjistí, že projektové firmy si nechávají zaplatit nehorázně za věci, které jsou zvyklí učitelé předkládat kolegům prostě proto, že se to tak dlouhodobě dělá.
Příspěvek Napsal: úte 08. črc 2014 18:47:46
  Předmět příspěvku:  Projekt Dětství bez internetu  Odpovědět s citací
Dobrý den,zakládám toto téma,protože naše firma chce spustit přístí rok projekt do základních škol Dětství bez internetu.Tento projekt je momentálně v zárodku.Cílem projektu je zlepšit komunikační schopností,schopnosti vyjadřování a sebeprezentace dětí formou zábavy.Po průzkumu bylo zjištěno,že děti tráví velký čas na internetu(počítači) a v důsledku tohoto problému se snižují jejich vyjadřovací schopnosti jak ve škole tak i mezi kamarády.Komunikace přes internet je ve finále jen strohá a při osobním kontaktu děti sotva mezi sebou promluví.Prosím o nápady a inspiraci jak tuto problematiku na základních školách zlepšit.Děkuji za veškeré nápady a názory k této problematice.
Příspěvek Napsal: úte 08. črc 2014 16:08:56


Přejít na: