Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Zahraniční VŠ titul
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Zahraniční VŠ titul  Odpovědět s citací
Je nutné uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání vysokou školou podle § 89 a 90 zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

Musí zde být naplněna odborná kvalifikace ve standardním rozsahu.
Příspěvek Napsal: čtv 06. úno 2014 10:11:13
  Předmět příspěvku:  Zahraniční VŠ titul  Odpovědět s citací
Dobrý den,

ráda bych se informovala, jaké jsou zkušenosti s akceptováním zahraničních titulů jak zaměstnavateli tak při dalším studiu na VŠ.

Konkrétně se mi jedná o titul Lic., který je zákonem o VŠ uznaný jako plnohodnotný k titulu Bc., získaný na Polské VŠ. Obor předškolní pedagogika.

Děkuji
Jana
Příspěvek Napsal: úte 09. dub 2013 7:33:00


Přejít na: