Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Odpovídající lehátka
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Už jste slyšeli o nafukovacím lehátku v ČR pojmenovaném Spavak Lamzac? Co si o něm myslíte? Nemusí se nafukovat stačí máchnout vzduchem a máte pohodlné nafukovací lehátko. Zdá se mi to jako ideální vychytávka ať už na hory, vodu, k moři, na pláž atd... http://www.eshop-rychle.cz/spavak
Příspěvek Napsal: čtv 05. kvě 2016 13:40:43
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Mohu doporučit firmu Elephant-smile http://elephant-smile.cz/59-lehatka nabízí za dobré ceny kvalitní lehátka, která nám pochválila i hygiena.
Pokud se zaregistrujete tak získáte lepší ceny.
Příspěvek Napsal: pon 14. črc 2014 7:08:20
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Dobrý den,

spánek v MŠ malá naštěstí úplně vynechává, takže se podobným věcem nemusíme vystavovat. Mně to vyhovuje z toho důvodu, že když nespí odpoledne, usne potom doma dříve - a já mám šanci si s manželem trošku odpočinout - ale to je vedlejší.

Moje známá je ředitelka MŠ v Brně, a nová lehátka a matračky řešili díky dotaci některých rodičů. Uspořádali na to fond, a překvapivě příspěvky byly vysoké a stačilo to na pořízení cca 30 lůžek i s matracemi. Nevím, odkud měli lůžka, ale matračky objednávaly z Královského spaní (www.kralovske-spani.cz) poněvadž tam dostali výhodnější podmínky (upřímně o tom ovšem moc nevím, je to z druhé ruky).

Ta stará lůžka určitě vhodná nejsou, manžel je fyzioterapeut a tak mám denně na talíři, co by malá měla a neměla dělat, a na tohle samozřejmě už taky přišla diskuze.
Příspěvek Napsal: pát 16. lis 2012 11:40:22
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Dobrý večer,je pravda že pokud je možnost řešit spaní jinde než ve třídě volila bych variantu nestohovatelné lehátko s pevnou podložkou, protože plastová stohovatelná, pokud mají vložnou matraci pak podle mého názoru ve stohu nemohou odvětrávat. A balit matraci každý den do nějaké přihrádky mi příjde nelogické. v naší MŠ jsme jediní kdo používá tento vynález (ostatní mají matrace) a nejsem nijak nadšená. Je pravdou že na dítě odspodu táhne a síťovina se opravdu proležela. Děti se občas počůrají až na koberec. Také kvalita nožiček není nijak valná - pokud stohujete je potřeba mít dvě až tři kupky (vahou lehátek se nám zničilo několik koleček). Ideál asi neexistuje ale mít svou ložnici pořídila bych matraci na zemi a nebo kvalitní dřevěné postýlky klidně jako byly dříve ale s odvětranou matrací.
HEZKÝ VEČER VŠEM
Příspěvek Napsal: úte 01. lis 2011 20:42:47
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Souhlasím s vámi, návštěvníku, je dobré se před nákupem například informovat přímo na hygieně. Nákup lehátek pro celou MŠ není levná záležitost :( My na těch stohovatelných plastových lehátkách máme ještě matrace (myslím, že jsou v tom katalogu, na který jsem odkazovala).
Hezké spaní všem :-)
Příspěvek Napsal: stř 19. říj 2011 8:23:24
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Jen pozor- spousta školek pořídila v dobré víře lehká, stohovatelná lehátka ( např. plastová) a hygiena až pár let poté, co jsou na trhu, přišla s úpravou vyhlášky a kontroly vesele úřadují- že děti prochladnou od země, že někdy nemají pevná záda ( ať se tím už pak myslí cokoliv)....
Ono se to hygieně stává- počká, až se nakoupí ( např. nábytek do škol, interaktivní tabule a projektory) a potom se po několika letech objeví úprava vyhlášky apod.
Příspěvek Napsal: stř 19. říj 2011 7:52:13
  Předmět příspěvku:  Re: Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Dobrý den Růženo,
u nás ve dvou třídách používáme lehátka, která popisujete. Jsou dřevěná a strašně těžká :( V dalších dvou třídách máme nová stohovatelná lehátka, která se mi zdají mnohem praktičtější! katalog se stohovatelnými lehátky si můžete stáhnout například zde. Jsou lehká (což ocení hlavně provozní pracovnice při každodenním rozkládání lehátek), rozhodně praktičtější a hygieničtější než ta klasická stará. Může se však stát, že se dítě "pročůrá" až na podlahu.
Zajímalo by mě, jestli v jiných školkách používáte jiná lehátka (nebo postele?)? ;)
Příspěvek Napsal: úte 18. říj 2011 13:30:24
  Předmět příspěvku:  Odpovídající lehátka  Odpovědět s citací
Přeji krásný den,prosím, poraďte - jaké má být lehátko, aby odpovídalo věku dítěte a také hygieně. Používáme lehátka stará již 30 let - taková na šikmých nožičkách a většina je pruhovaná. Myslím, že by to chtělo změnu. Děkuji za radu. Růžena ( uč.MŠ )
Příspěvek Napsal: úte 18. říj 2011 13:13:26


Přejít na: