Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Úraz a zodpovědnost
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Úraz a zodpovědnost  Odpovědět s citací
Dobrý den,
učitelka se sama přiznala, že zavřela Vaše dítě za dveře? Pokud tomu tak bylo, tak je to celkem průšvih. Tohle určitě není výchovná metoda. Jak k tomu učitelka přistoupila? Omluvila se alespoň? Jak své jednání vysvětlila? Řekla Vám, co konkrétního Vaše dítě provedlo? Myslím, že teď je jen na Vás, zda si vše s uč-ou vyříkáte, nebo půjdete za vedením školy.
Příspěvek Napsal: pát 11. pro 2015 17:25:38
  Předmět příspěvku:  Úraz a zodpovědnost  Odpovědět s citací
Dobrý den,potřebovala bych poradit.Můj 5 letý syn navštěvuje mateřskou školku,kde mi jednoho dne volala p.učitelka a říkala,že když otvírala dveře vrazila do mého syna a rozsekla mu obočí.Úraz stáhla mašličkou,ale nedala tam desinfekci.Po příchodu domů mi syn vysvětlil,že za dveře šel protože zlobil a po intezitě,kdy se chtěl vrátit zpět do třidy,p.učitelka rozrazila dveře a už to bylo.Po dvou dnech měl očičko červené-oteklé a museli jsme docházet denně k lékaři.Dnes mi bylo p.učitelkou sděleno,že za to mužou oba dva.Je v pořádku,že šel za dveře?Je v pořádku,že p.učitelka hází svou zodpovědnost na syna?Co bych měla,jestli teda se dá něco udělat.Děkuji
Příspěvek Napsal: pon 07. pro 2015 12:23:22


Přejít na:  
cron