Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Práce od 2. pololetí
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Práce od 2. pololetí  Odpovědět s citací
Abych zde popsal svůj problém. Dokončil jsem státnice v 4.6.2018 a následně hledal práci učitele. Nikde ale už tou dobou nebylo volné místo a všichni mi opakovali, že jsem se měl přihlásit dřív - jenže v tom byly 2 háčky. Tak nějak nám na PdF neoznámili, kdy je dobré si toto ohlídat (ono člověk by si měl věci zařizovat sám, to chápu, ale když už škola připravuje nové pedagogy, tohle je dozajista celkem důležitá informace) a druhá věc, že jsem nechtěl předběžně přijít na školu s tím, že půjdu učit a nakonec by se třeba státnice nepovedly, musel bych je odložit a nástup do školy, jakožto do zaměstnání, by se nekonal. Na chvilku jsem tedy odjel do Anglie, abych něco našetřil, ale stále bych raději učil a už si pomalu budoval praxi ve školství.

Moje otázka zní: Je možné se ucházet o práci ve škole v pololetí? Nastoupit za běhu? Nebo je to spíše vyjimečná situace, která se moc často neobjevuje?

Děkuji za každou odpověď.

PS: Moje aprobace je Geografie a ICT (ZŠ i SŠ), vzhledem ke strategii digitálního vzdělávání do roku 2020 by mohli být ICT učitele více žádaní, nebo ne?
Příspěvek Napsal: pon 27. srp 2018 13:25:59


Přejít na: