Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Dálkové studium učitelství odborných předmětů na SZŠ a VOŠz
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Dálkové studium učitelství odborných předmětů na SZŠ a V  Odpovědět s citací
Ahoj, za mě určitě dobrý nápad, chlapů je v tomto oboru málo a pedagogů obecně,Píšeš, o práci a získání praxe, to je dobře, protože v tomto oboru je nezbytně nutné a tím myslím opravdu nutné, jít nejdřív minimálně na 5-8let do praxe. A při práci studovat dálkově na jakékoliv pedagogické fakultě obor "učitelství odborných předmětů" 3roky Bc. studium. A to úplně stačí, magistra mít nemusíš. V rámci celoživotního vzdělávání by bylo získání ped.minima za rok, ale pokud chceš učit opravdu dobře, doporučuji bakalářské. Dá se to zvládnout.Fandím a držím palce, ale musíš z praxe vědět, jinak dětem nic nepředáš. :-)
Příspěvek Napsal: pon 27. dub 2020 20:13:37
  Předmět příspěvku:  Dálkové studium učitelství odborných předmětů na SZŠ a VOŠz  Odpovědět s citací
Dobrý den, mám prosbu. Jsem student VOŠ zdravotnické v Českých Budějovicích obor Diplomovaný zubní technik v posledním ročníku. Po ukončení studia si chci najít práci a během ní studovat (nejspíš dálkově) na nějaké pedagogické fakultě obor učitelství odborných předmětů. Po vystudování a získání praxe v oboru zubní technik, bych rád nastoupil jako odborný učitel na SZŠ,nebo VOŠ zdravotnické oboru asistent zubního technika. Chtěl bych učit odbornou praxi, Stomatologickou protetiku, nebo Protetickou technologii.
Tento obor jsem našel na katedře informačních technologií a technické výchovy. Nebo pod celoživotním vzděláváním. Chtěl bych poradit, jestli mezi Vámi není někdo, kdo má podobnou zkušenost, nebo si tím sám prošel, nebo nemá jakoukoliv radu, kde a jak se dá studovat pro to, abych mohl tento obor, jako odborník z praxe vyučovat.

Děkuji za rady a reakce.
Příspěvek Napsal: stř 11. bře 2020 20:24:07


Přejít na: