Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Německý jazyk
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Německý jazyk  Odpovědět s citací
Jiří Novotný píše:
Dobrý den,
chci se zeptat jestli někdo znáte nějaký program pro výuku německého jazyka, který je založen na mini příbězích(potřebuju se naučit mluvit a dorozumět za co nejmenší časové období). Něco jako effortless english-Aj Hoge (obdobný program pro výuku angličtiny..

Dobrý den
Poradím co určitě né...-/Sprechen Sie deutsch,1-3,modrá učebnice pro jazykové školy,velkého formátu/,zatím největší guláš,ze všech učebnic ,co mi přišla do ruky,nejlepší jsou asi ty staré známé,ještě z dob socialismu (:,boužel,nabídka je tristní,oproti angličtině,španělštině atd.je to dáno i poptávkou,a celkovou náročností německého jazyka,díky množství slovíček,variant,použití a celové nefonetičnosti/slovíčka- nezní,nemají ducha,osobitost/,také mi chybí určitá "Kostra"kterou pokud znáte např.v Angličtině,dá se s tím málem pracovat,či rozumět.../na rozdíl od jiných jazyků,proto se i obtížně učí a DE,není atraktivní,zvlášt pro mladé (:
Můžete si vybrat,jaké sovíčka použijete,existuje víc možností-což je hezké,ale nechápu,jaký to má efekt,či praktičnost....
Nakolik jsou němci, vyspělý,národ,tak u jazyka....no, no koment(:

Takže německy,pouze když jste uprchlík...(:
Příspěvek Napsal: stř 03. úno 2016 0:24:21
  Předmět příspěvku:  Německý jazyk  Odpovědět s citací
Dobrý den,
chci se zeptat jestli někdo znáte nějaký program pro výuku německého jazyka, který je založen na mini příbězích(potřebuju se naučit mluvit a dorozumět za co nejmenší časové období). Něco jako effortless english-Aj Hoge (obdobný program pro výuku angličtiny)
Příspěvek Napsal: sob 04. říj 2014 17:30:25


Přejít na: