Pozor! Jste na staveništi. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Klubové setkání koordinátorů v Opavě se vydařilo!
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Klubové setkání koordinátorů v Opavě se vydařilo!  Odpovědět s citací
V pondělí 18. října se uskutečnilo na Slezském gymnáziu v Opavě klubové setkání koordinátorů, jehož hostitelkou byla ředitelka ing. Milada Pazderníková. Přítomní měli možnost se setkat s Mgr. Ivanou Přichystalovou z brněnské ČSI, která jim zprostředkovala zkušenosti pracovníků inspekce při práci se školami. Ve své prezentaci nastínila mnohá pozitiva i negativa, s nimiž se nejčastěji setkávají inspektoři při návštěvách škol. Zajímavé bylo i nahlédnutí do výukových procesů hostitelského gymnázia, například přístup školy k organizování vzdělávacích exkurzí a tvorba výstupů z exkurze samotnými žáky. Všichni se zaujetím pozorovali ukázkovou hodinu ZSV, zaměřenou na téma politologie, která se vztahovala k aktuálnímu tématu voleb. Žáci předváděli různé druhy voleb, hodiny se zúčastnil dokonce primátor města Opavy a výuka byla na závěr zpestřena hranou scénkou, v níž se odehrávalo dění ve volební místnosti. Mimořádný zájem vyvolala prezentace Mgr. Tkáčové, která informovala o své práci školní metodičky, a bez povšimnutí nezůstala ani jazyková sprcha, vyvolaná výukou Shakespearových Sonetů v originále.
Děkujeme všem zúčastněným nejen za jejich přítomnost, ale také za podnětné dotazy směrem k hostitelům – pí Pazderníkové, pí Tkáčové a p. Plačkovi, zástupcům Slezského gymnázia v Opavě, a k pí Přichystalové, která přijala pozvání za ČŠI.

Co by vás zajímalo z tohoto setkání? Máte nějaké dotazy, ptejte se, rádi vám zprostředkujeme odpovědi.
Příspěvek Napsal: čtv 21. říj 2010 13:07:12


Přejít na:  
cron