Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Nespolupráce rodičů
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Nespolupráce rodičů  Odpovědět s citací
Díky za odpověď- ano, jsme dvoutřídka. Mám v plánu zasadit se o svolání schůzky učitelek a o daném problému se poradit s celým pedagogickým kolektivem. To, co však pro mě zůstává otázkou je, jak mám sepsat tu zprávu pro ředitelku- myslíte, že dle záznamů o dítěti to stačí? Díky!
Příspěvek Napsal: úte 04. lis 2014 21:13:49
  Předmět příspěvku:  Re: Nespolupráce rodičů  Odpovědět s citací
Jako možné řešení bych viděla především projednání tohoto "problému" na pedagogické radě,dále bych doporučila provést zápis s popisem konkrétních projevů daného dítěte do "záznamu o dítěti", který zcela jistě ve svém oddělení o jednotlivých dětech vedete, kde by bylo vhodné uvést i vaše návrhy na řešení, případně i s doplňující poznámkou, jak se k tomu staví ředitelka MŠ. Z vašeho příspěvku nepoznám, zda pracujete na vícetřídní MŠ, pokud ano, bylo by žádoucí postupovat ve shodě s vaší kolegyní v oddělení.
Příspěvek Napsal: úte 04. lis 2014 19:06:26
  Předmět příspěvku:  Nespolupráce rodičů  Odpovědět s citací
:roll: Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit- jak můžu z pozice učitelky ovlivnit nespolupráci rodičů se mnou a docílit podpory ředitelky, která se bojí jít do jakhokoli sporu s rodiči? (Situace v MŠ je velmi náročná- chlapec již způsobil několik zranění ostatním dětem, rodiče však odmítají věc řešit a p. ředitelka také...)
A dále bych se ještě chtěla zeptat, kde najít: jak napsat zprávu o nevhodném chování žáka- kterou chci nechat podepsat ředitelkou- a mít to jako krycí papír- že já se věc snažím řešit, navrhuji různé postupy, ale bohužel zbytečně... (Chci se touto zprávou krýt, kdyby se náhodou stalo něco vážného..)
Díky předem moc za odpovědi, jsem z toho už úplně v koncích... :roll:
Příspěvek Napsal: pon 03. lis 2014 22:00:28


Přejít na: