Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se

Pravidla fóra


Pokud máte dotaz k fungování modulu Články na Metodickém portálu, něco se vám nedaří udělat, něčemu nerozumíte, nebo vás něco k modulu Články zajímá, projděte si existující témata, možná odpověď najdete. A když nenajdete, ZEPTEJTE SE! Klikněte na tlačítko NOVÉ TÉMA a svou otázku napište. Fórum sledují lidé, kteří o modul Články pečují, ale i vy můžete odpovídat na dotazy svých kolegů!Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Mohu upravit svůj článek po jeho publikaci na portále?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Mohu upravit svůj článek po jeho publikaci na portále?  Odpovědět s citací
Mohu upravit svůj článek po jeho publikaci na portále?

Pokud se jedná jen o změny "kosmetické" (úprava některého z nadpisů, vložení věty, doplnění použité literatury apod.), úpravu může provést koordinátor modulu Články.

Když by však šlo o úpravu podstatnou (přidání/vymazání několika odstavců, záměrná změna smyslu článku aj.), založte tento článek v editačním prostředí jako nový a postupně znovu vyplňujte požadované údaje. Pouze ve formuláři k hlavní části příspěvku (pod nadřazenou záložkou "Text příspěvku") sjeďte na konec stránky. Zde naleznete kolonku "Provázanost s ostatními články", v ní vyberte jako typ vazby "Tento článek je aktualizovanou verzí článku", do textového pole vyplňte název původního, na portále již uveřejněného článku a zadejte "Provázat".

Příloha:
Poznámka: Náhled funkce provazování.
provazovani.jpg
provazovani.jpg [ 42.77 KiB | Zobrazeno 2615 krát ]

Po předání ke schválení bude příspěvek procházet standardním recenzním řízením, po publikaci na portále se v jeho rodném listu před hlavním textem zobrazí též popisek "Tento článek je aktualizovanou verzí článku XY", přičemž název původního příspěvku (XY) bude aktivním hypertextovým odkazem, takže starší verze textu bude pro uživatele snadno a jednoduše dostupná.

A jako obvykle, v případě zvláštních zádrhelů kontaktujte koordinátora modulu Články (simek@vuppraha.cz). ;)
Příspěvek Napsal: pon 26. črc 2010 9:21:47


Přejít na: