Pravidla fóra


Pokud máte dotaz k fungování modulu Články na Metodickém portálu, něco se vám nedaří udělat, něčemu nerozumíte, nebo vás něco k modulu Články zajímá, projděte si existující témata, možná odpověď najdete. A když nenajdete, ZEPTEJTE SE! Klikněte na tlačítko NOVÉ TÉMA a svou otázku napište. Fórum sledují lidé, kteří o modul Články pečují, ale i vy můžete odpovídat na dotazy svých kolegů!Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Zamítnutý informativní článek - co dál?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Zamítnutý informativní článek - co dál?  Odpovědět s citací
Mám nějakou alternativu, kam můžu umístit informace, jež byly obsahem informativního článku, který mi byl zamítnut?

Pokud se stane, že Vám byl informativní článek zamítnut, nezoufejte. Stále existují možnosti, jak informace, které chcete předat, publikovat na Metodickém portále.

Alternativy:

a) Přepracovat informativní článek tak, aby byl zařaditelný do modulu Články. Doporučuji si ZDE přečíst, co se informativním článkem myslí. Jinak můžete využít některého z nerecenzovaných modulů - viz níže.

b) Mají-li informace, které jste chtěl/a předat, ráz subjektivní (názor, individuální zkušenost), využijte modulu Blogy, kde je - při zachování základních pravidel slušnosti - můžete prezentovat ostatním.

c) Neméně zajímavou možností k prezentaci a sdílení informací a rozličných materiálů je modul Digifolio (název vznikl ze zkratky slov "digitální" a "portfolio"). Funguje jako relativně samostatná internetová stránka uvnitř většího webu. Můžete zde referovat o svých projektech, vytvářet projektová či školní portfolia, archivovat materiály, jež mohou ostatní sdílet, odkazovat na další stránky apod.

Tak či onak, vaše sdělení si na portál cestičku vždycky najde.
Příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 14:12:14


Přejít na:  
cron