Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik barev je na české vlajce:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Ložní prádlo v MŠ
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Ložní prádlo v MŠ  Odpovědět s citací
Mateřská škola je dle § 23 vyhlášky č. 410/2005 Sb., o hygienických požadavcích, povinna zajistit pravidelnou výměnu lůžkovin nejméně jednou ze tři týdny, v případě potřeby ihned. Dále je zde uvedeno i další proces nakládání s lůžkovinami (použitými i čistými). Z tohoto znění jasně vyplývá, že je celý proces zajišťován školou. Nakládání s ložním prádlem je tedy provozním úkonem. Provozní výdaje jsou financovány z provozních prostředků. Ložní prádlo je majetkem školy. Nelze dávat lůžkoviny prát rodičům.
Příspěvek Napsal: čtv 19. říj 2017 17:36:16
  Předmět příspěvku:  Ložní prádlo v MŠ  Odpovědět s citací
Dobrý den,

ráda bych věděla, kde jsou ukotveny informace o tom, že není přípustné dávat domů rodičům na vyprání ložní prádlo dítěte mateřské školy. Vyhláška č. 410/2005 Sb. o tom nemluví a ve Vyhlášce o předškolním vzdělávání taktéž taková informace není.

Děkuji.
Příspěvek Napsal: úte 17. říj 2017 10:43:19


Přejít na:  
cron