Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Jaké jsou termíny zpracování autoevaluace po novele zákona?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Jaké jsou termíny zpracování autoevaluace po novele zákona?  Odpovědět s citací
Můžete nám objasnit, zda máme vlastní hodnocení zpracovávat každoročně, když výsledky vlastního hodnocení podle novely zákona č. 561/2005 Sb. máme promítat do výroční zprávy?
Vzhledem k tomu, že není zpráva o vlastním hodnocení školy povinnou dokumentací školy (vyjmutí písm. e), § 28 zákona č. 561/2004 Sb.), není třeba při zpracování výroční zprávy o činnosti školy vycházet z nějakého formalizovaného dokumentu, jakým byla zpráva o vlastním hodnocení školy. Škola má však povinnost vlastní hodnocení provádět a ve svých tvrzeních ve výroční zprávě o činnosti školy vycházet ze zjištění vlastního hodnocení školy a být případně schopna svoje tvrzení doložit České školní inspekci. Znamená to tedy, že jestliže škola v daném roce uskuteční např. šetření na klima školy a vedení školy se o tomto bude chtít ve výroční zprávě zmínit, výsledky tohoto šetření by měly korespondovat se zněním výroční zprávy.
Příspěvek Napsal: pát 03. úno 2012 15:06:03


Přejít na: