Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Musí provádět autoevaluaci školské zařízení?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Musí provádět autoevaluaci školské zařízení?  Odpovědět s citací
Musí provádět vlastní hodnocení školské zařízení?
Ne, dle § 12 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon je povinnost zpracovávat vlastní hodnocení uložena pouze škole nikoliv školskému zařízení.
Příspěvek Napsal: pát 03. úno 2012 15:14:12


Přejít na: