Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Pro koho jsou výsledky autoevaluace? Musíme je zveřejňovat?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Pro koho jsou výsledky autoevaluace? Musíme je zveřejňovat?  Odpovědět s citací
Komu budou určeny informace z vlastního hodnocení školy? Je třeba, aby byly určeny pro vlastní potřebu školy, ne pro zveřejňování. Nebude je po škole někdo vyžadovat?
Výsledky vlastního hodnocení jsou důležité pro školu samou. Svá zjištění škola analyzuje a stanovuje strategii zlepšení. Současně je škola povinna skládat účty ze své činnosti.
Ředitel školy podle § 10 odst. 3 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon zpracovává každoročně výroční zprávu o činnosti školy za školní rok. Výroční zpráva školy je veřejně přístupná.
Vzhledem k tomu, že § 12 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon hodnocení školy a školského zařízení může provádět také jejich zřizovatel, je nastavení pravidel mezi autoevaluací (vlastním hodnocení) a externím evaluací (hodnocením školy Českou školní inspekcí nebo zřizovatelem) jedním z významných úkolů, jehož řešení ovlivní evaluační prostředí v České republice. Tímto úkolem se taktéž zabýval projekt Cesta ke kvalitě. Bylo vytvořeno Doporučení pro zřizovatele k hodnocení škol, které je k dispozici na webových stránkách projektu.
Příspěvek Napsal: pát 03. úno 2012 15:15:20


Přejít na: