Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Kolik je na jedné ruce prstů?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Ředitel MŠ - stačí učitelství 1. stupně?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Ředitel MŠ - stačí učitelství 1. stupně?  Odpovědět s citací
Přesně jak napsala paní Kneřová. Rozhodující je § 3 bod b) má odbornou kvalifikaci pro přímou pedagogickou činnost, kterou vykonává. V mateřské škole je vykonávána přímá pedagogická činnost učitele mateřské školy. Učitelství 1. stupně tomuto požadavku nevyhovuje.
Příspěvek Napsal: stř 30. bře 2016 12:18:15
  Předmět příspěvku:  Re: Ředitel MŠ - stačí učitelství 1. stupně?  Odpovědět s citací
Zde jsou odkazy:
předpoklady pro výkon činností ředitele/ředitelky školy stanovené § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění,
odborná kvalifikace odpovídající § 6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění,
Příspěvek Napsal: pát 25. bře 2016 16:46:06
  Předmět příspěvku:  Ředitel MŠ - stačí učitelství 1. stupně?  Odpovědět s citací
Dobrý den,

Ráda bych se zeptala zda učitelství 1.stupně splňuje odbornou kvalifikaci pro ředile mš.

Děkuji.
Příspěvek Napsal: stř 16. bře 2016 20:01:31


Přejít na:  
cron