Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit seOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Možnosti:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat BBCode
Zakázat smajlíky
Zakázat URL adresy v tomto příspěvku
Otázka
Jaká je barva nebe?:
Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
   

Přehled tématu - Stravování v MŠ - kvalita
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Stravování v MŠ - kvalita  Odpovědět s citací
Jsem ředitelkou podobně složené organizace. Měli jsme dokonce podobný problém. Pomohlo nám společné setkání obou kuchyní a ochota p. kuchařek zkoušet nové a měnit zažité. Pozvali jsme i kuchaře profesionála. Musím říct, že přes veškeré snahy dovážené jídlo vypadalo i chutnalo hůř než nedovážené. Jakékoli anonymní stížnosti nedoporučuji. Představte si, že by si stěžovali anonymové na vás. Jestli jste o něčem přesvědčena, stůjte si za tím.
Příspěvek Napsal: ned 24. srp 2014 11:31:29
  Předmět příspěvku:  Stravování v MŠ - kvalita  Odpovědět s citací
Dobrý den,
pracuji jako učitelka v MŠ. Naše školka se skládá ze 4 subjektů. Ve dvou z těchto subjektů mají vlastní kuchyň a vaří si (jídlo je tam výborné, pracovala jsem tam takže mohu posoudit). Do budovy, kde pracuji teď se jídlo dováží z hlavní kuchyně. Jídlo je žalostné (např. rajská polévka - jen rozpuštěný protlak ve vodě s nastrouhanou mrkví - neosolené, neoslazené, nezahuštěné - ani prasatům bych to nedala). Když jsme o tom jednali s p.ředitelkou, bylo nám řečeno, že se vaří podle normy. Jak je možné, že když se všude vaří podle normy je v jedné budově (od jiné kuchařky) jídlo výborné a děti ho jedí a v jiné budově se kolikrát nedá jíst a děti ho odnášejí? Co já jako zaměstnanec mohu dělat? mohu někam anonymně podat stížnost? Děkuji
Příspěvek Napsal: čtv 21. srp 2014 16:36:44


Přejít na: