Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně zš a sš
PříspěvekNapsal: pon 14. led 2013 9:30:01 
Dobrý den,
mám takový dotaz. Učím druhým rokem na základní škole na 2. stupni hlavně přírodopis. Mám vystudovanou UK Přf titul Mgr. Nemám tedy pedagogické vzdělání. Podle novely zákony o pedagogických pracovnících si musím dopnit vzdělání "Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně ZŠ a SŠ". Našla jsem zatím pouze jednu školu, kde tento obor nabízejí (Pedf UK), bohužel se mnou studijní oddělení nekomunikuje :?
Tak bych se chtěla zeptat, zda někdo nevíte, kde dále tento studijní obor nabízejí.
A ještě jeden dotaz: Jak je to u vás na škole se vzděláním pedagogů? Jsme malá vesnická škola a včetně mě jsem 3 učitelé z 12 pedagogicky "nevzdělaní". Kdyby měli odejít naráz 3 učitelé, byl by to pro školu docela problém. Kvalifikovaní učitelé se sem opravdu nehrnou.

Děkuji za případnou odpověď Bára


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně zš
PříspěvekNapsal: ned 09. říj 2016 17:10:55 
Dobrý den, mám úplně stejný problém. Mohu se zeptat jak jste toto vyřešila? Děkuji za odpověď. V.S.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: