Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pohovor k zaměstnání - rady, zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob 25. kvě 2013 8:51:10 
Dobrý den,zdravím všechny.
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti s pohovory k zaměstnání učitelky.Mám 2. stupeň s aprobací TV-Př. Za 14 dní mám svůj první pohovor na práci učitelky, ještě státnicuji,tak je to moje první zkušenost a chtěla bych uspět, tedy udělat pro tu práci maximum. Je to mé vysněné povolání a práce s dětmi mě velmi baví. Prosím tedy o nějaké rady a zkušenosti nebo jen jaký je průběh a co si připravit. Nic nebylo do předu dáno.
Děkuji za všechny připomínky.

S pozdravem Sandra


Naposledy upravil Lenka Urbanová dne stř 26. čer 2013 10:36:44, celkově upraveno 1
úprava předmětu příspěvku


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku : 4
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pohovor k zaměstnání - rady, zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 12:12:28 
Já takové vzdělání jako vy nemám,ale vždycky je na pohovu důležité chovat se zdvořile,přijít slušně oblečená a nic si nevymýšlet.Většinou se na pohovoru ptají na vzdělání, předchozí práci a nebo praxi.A taky se ptají jaká je představa o platu a pod.Ale jak to přesně chodí ve školství, to opravdu nevím.Možná bych mluvila o tom, co byste s dětmi chtěla dělat, jak pojmout výuku a podobně.Já byla naposledy u pohovoru ve firmě 1way company a ten pohovor byl hodně pohodový. Ani jsem neměla předchozí zkušenost v call centru a i tak mě tam vzali.Je fakt, že hodně věcí mě naučili přímo oni.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: