Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vzdělání angličtináře na zš, sš
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2018 16:39:31 
Zdravím.
Chtěl bych se zeptat místních učitelů/elek na názor. Mám bakalářské vzdělání NEučitelského směru a angličtinu na úrovni C1-C2. Chtěl bych si dodělat vzdělání abych mohl učit AJ ideálně na střední škole.
Mám dvě možnosti: varianta jedna je, že budu studovat od začátku Bc a Mgr. učitelství (bohužel při práci, tudíž kombinovaně, jde studovat AJ na 2.st ZŠ) a po té si dodělám dva semestry CŽV o rozšíření aprobace na střední školy. Celkem tedy šest let studia.

Druhá (časově výrazně jednodušší) legální varianta je vystudovat si magisterský program mého oboru, když už Bc. jsem a po té si dostudovat na akcent college didaktiku AJ a pedagogické minimum. Tím budu kvalifikovaný učit jak na zš tak sš a celé studium trvá 3 až 4 roky.

Chci se zeptat místních : jak se dívají ředitelé na přijetí člověka, který nemá klasický pajdák, ale šel druhou cestou? Obzvlášť třeba na gymplu. Myslíte, že šance uplatnění je stejná v obou variantách?

Díky moc za odpověď :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: