Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2009 17:57:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 15:18:17
Příspěvky: 7
Dobrý den všichni,
v mém prvním vstupu bych se chtěla nejdříve trochu představit. Pracuji na Základní škole praktické Zlín již 15 let a ve volném čase se věnuji svým dvěma dcerám, ráda jezdím na kolečkových bruslích a v zimě lyžuji.

Ve škole učím děti na 1. stupni, jsem metodičkou pro 1. stupeň a mám na starosti sklad učebnic, zajišťuji nákup učebnic a pracovních sešitů.
V posledních třech letech se intenzivněji věnuji psaní a realizaci nejen školních projektů.
Ráda bych zde našla nadšence jako jsem já pro oblast projektování a vytváření školních projektových záměrů, se kterými bych se podělila o získané zkušenosti a další nápady.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 27. kvě 2009 9:04:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. kvě 2009 8:44:33
Příspěvky: 237
Přeji příjemný den,
ve speciálním školství se pohybuji od roku 1992. 10let na odborném učilišti, 2roky na ZŠ-logopedie, reedukace SPU, integrace žáka s kombinovanými vadami do třída na 2.stupni. Na rok jsem si odskočila do sociální sféry, do ÚSP-logopedie a psychoterapie. Na DPČ jsem měla reedukaci SPU na konzervatoři. Od srpna 2005 působím jako ředitelka Základní školy speciální Diakonie ČCE v Ostravě-Vítkovicích. Od počátku pro školu píšeme projekty na podporu činnosti školy. Zavedli jsme do výuky řadu nových metod, zajistili vhodné didaktické a kompenzační pomůcky, včetně speciálních PC. Díky podpořeným projektům se žáci mohou účastnit podpůrných terapeutických činností a dalších aktivit, kterých se běžně účastní zdraví žáci základních škol. Se zkušenostmi z oblasti zpracovávání projektů a speciální pedagogiky, metod, forem výuky, alternativní komunikace, organizačního zajištění se ráda podělím. Stačí napsat dotaz! Více o metodách činnosti píšeme na http://www.specialniskola.eu. Zde uvádím stručně, jasně, přehledně výchovně vzdělávací metody a stručně, jak je uplatňujeme u nás, ve škole. O podrobnější informace se ráda podělím. Také uvítám i vaše připomínky a další podnětné informace.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: ned 07. čer 2009 16:18:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. kvě 2009 15:50:30
Příspěvky: 13
Dobrý den, jmenuji se Zuzana Lažková a pracuji jako pedagog na Základní škole speciální Diakonie ČCE v Ostravě. V tomto roce, doufám :D, ukončím studium speciální pedagogiky na Ostravské univerzitě. Jak už výše napsala Mgr. Irena Savková - naše paní ředitelka, pracujeme se spoustou psychoterapeutických a fyzioterapeutických metod, které se snažíme v co nejvyšší míře vřazovat do vyučovacího procesu. Ráda získám další nápady a podělím se o zkušenosti v oblasti nových a alternativních metod práce s dětmi s kombinovaným postižením.
Příjemné odpoledne všem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 22:34:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. kvě 2009 8:44:33
Příspěvky: 237
Milé kolegyně,
na paní učitelku Lažkovou prozradím, že má dobré zkušenosti s dětmi s tím nejtěžším kombinovaným postižením. Hluboká a těžká mentální retadrace s kombinací s DMO spastickou i hypotonickou, EPI. Všechny inkontinentní, učí se jíst, polykat, jedno dítě na sondě.Rozvoj smyslového vnímání, vertikalizace, polohování. Poradí, stačí se zeptat.
Příjemný večer :)
Irena


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: