Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nástup do práce po rodičovské
PříspěvekNapsal: čtv 29. lis 2018 15:57:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2013 16:33:35
Příspěvky: 1
Dobrý den všem,
předem upozorňuji, že to bude trošku delší dotaz:-) Abych začala pěkně od začátku, jsem momentálně na rodičovské (končí mi v březnu), před dětmi jsem pracovala dva roky na pozici třídního učitele v tzv. rehabilitační třídě základní školy speciální. Nyní bych se měla vrátit, předběžně jsme se domluvily s paní ředitelkou, že nastoupím od nového pololetí a že převezmu třídu Praktické školy jednoleté (nyní ji vede asistentka pedagoga...). Moc jsem se těšila. Dnes přišel šok, ze školy odchází jedna kolegyně a paní ředitelka mě chce nově umístit do třídy po ní - třída ZŠ praktické - spojené 6., 7., 8. a 9. ročník, 13 dětí, jedna asistentka...vůbec jsem s tím nepočítala, vím, že s tím asi nic nenadělám, proto bych vás ráda poprosila, zda byste mi mohli dát jakékoliv tipy na to, jak si třídu uspořádat, nějaké aktivity do třídnických hodin, aby si na mě vůbec děti zvykly a braly mě...v takovéhle třídě jsem nikdy neplánovala učit, už od školy jsem směřovala na ZŠ speciální, to mě nejvíc baví a naplňuje. Na škole jsme žádné metodiky předmětu neměli, vše se tedy budu muset učit úplně od začátku. Přiznám se, že je to pro mě dost podpásovka, i s ohledem na to, že mám dva malé předškoláčky, kterým bych se ráda věnovala po práci co nejvíc, jsem ale až moc svědomitá a přípravu do práce nechci podceňovat...to je asi pro teď všechno, ocením jakoukoliv radu. |Děkuji a hezký den. Bětka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: