Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dotazník pro učitele přírodopisu na vytvoření didak. pomůcek
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2019 17:12:20 
Dobrý den,
jmenuji se Petra Svobodová a jsem studentkou 4. ročníku na Pedagogické fakultě Masarykovi univerzity. Byla bych moc ráda kdyby jste byli ochotni mi vyplnit krátký dotazník (zabere asi 5 minut) k mé diplomové práci. Tento dotazník je zejména pro učitele přírodopisu na 2. stupni ZŠ. Jako kompenzaci za čas, který tímto ztratíte, vám budou k dispozici didaktické pomůcky. Tyto pomůcky budou vytvořeny na základě dotazníku pro témata, pro která hlasovalo nejvíce učitelů.



Odkaz na dotazník zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform



Děkuji moc za ochotu a váš čas.



S pozdravem



Petra Svobodová


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Dotazník!
PříspěvekNapsal: sob 02. lis 2019 15:06:37 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku pro moji maturitní práci, děkuji :)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Dotazník pro učitele ZŠ pro účely bakalářské práce
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2020 12:36:12 
Dobrý den,
velmi prosím všechny učitele základní školy o vyplnění mého dotazníku, jenž mi poslouží při zpracování výzkumné/praktické části v mojí bakalářské práci.
Práce se jmenuje Dopady sociálních nerovností do vzdělávání žáků – očima učitelů základních škol a dotazník zabere kolem 15 minut.

Odkaz k dotazníku:
https://www.survio.com/survey/d/Q9B9I0B1U7Y0R5Z3B
Ještě jednou připomínám, že dotazník je určený především pro učitele základní školy, ostatní prosím tedy dotazník nevyplňujte.

Mnohokrát děkuji za každý vyplněný dotazník a přeji Všem pěkný den.
Tomáš Otépka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: oslovuji středoškolské učitele
PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2020 20:24:29 
Dobrý den,
dovoluji si Vás poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci s názvem Pocit užitečnosti a důležitost učitele střední školy v dnešní společnosti. Tento dotazník je určen pro učitele střední školy:
http://pohled-ucitele-stredni-skoly.vyplnto.cz
Je to krátký anonymní dotazníky asi do 5 minut. Možnost vyplnění tohoto dotazníku končí již 7. července 2020. Doporučuji pro přehlednost nevyplňovat v mobilu, ale v PC nebo notebooku. Pěkně prosím o šíření tohoto odkazu na uvedený dotazník.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Syndrom vyhoření učitelů
PříspěvekNapsal: sob 14. lis 2020 15:09:04 
Dobrý den, vypracovávám ročníkovou práci na téma Syndrom vyhoření u učitelů. tak by mě zajímaly vaše zkušenosti jestli jste se sním setkali ve Vašem okolí. Věnujte prosím 5 minut svého času k vyplnění zde krátkého dotazníku. Moc mi to pomůže.
https://forms.gle/Ez55LvTk4UoyxCNp7
Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Průzkumy, dotazníky...
PříspěvekNapsal: pon 16. lis 2020 17:02:25 
Dobrý den, letmo jsem si prohlédl Váš dotazník a připadá mi problematický.
Konkrétně tyto tři otázky:
- Přemýšlíte o prac. povinnostech i po prac. době?
- Kolik času trávíte denně v práci?
- Pracujete více hodin denně než je dáno ... plným prac. úvazkem?
Pokud učíte, tak přece znáte specifika uč. profese: Pobyt ve škole daný úvazkem a rozvrhem. Málokdo z vyučujících zůstává odpoledne pracovat ve škole - většina si ale odnáší část práce domů. Takže kolik denně tráví učitel denně v práci je většinou různé podle rozvrhu. Ta větší část učitelů, která si odnáší právi domů, doma logicky přemýšlí op prac. povinnostech. Je to po prac. době? Asi jak kdy. Taky si před spaním mohu vzpomenout, že žáků zítra pustím video nebo půkdeme ven.K poslední otázce: většina učitelů učí více než zákl. úvazek (= asi "plný")- přesčasy, suplování. Denně? Úvazek učitele je týdenní, do dnů je rozdělen nerovnoměrně.
Mám dojem, že respondenti na Vaše otázky těžko mohou věrohodně odpovědět. Možná ale máte práci jen odevzdat a ne obhajovat - pak je to jedno, o nic nejde.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: