Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Anglické písničky v rádiu
PříspěvekNapsal: pát 28. bře 2014 9:28:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. bře 2014 9:07:26
Příspěvky: 1
Vadí mně když v rádiu hraje nějaká cizí písnička že je to skoro vždycky anglická písnička.V rádiu by měli za prvé hrát více česky(některé stanice se nedají poslouchat jak na nich pořád hrajou anglicky)a za druhé když už dávají nějakou cizí písničku tak to nemusí být vždycky anglická.Měli by hrát více francouzsky,italsky,španělsky,nebo také rusky nebo chorvatsky aspoň bych jim trochu rozumněli protože to jsou slovanské jazyky.A když my češi rádi jezdíme do Chorvatska tak bychom mohli poslouchat i jejich hudbu.Mně se třeba líbí chorvatské písničky.Mám rád třeba Jasnu Zlokić,Milo Hrniče nebo Zdravka Čoliće.Naopak nesnáším jak v rádiu hrajou pořád anglicky.Taky nesluduji žádnou Superstar protože se hrozně rozčílím když vidím jak češi nebo slováci v televizi zpívají anglicky.Jakoby neexistovali i jiné cizí jazyky než angličtina.Oceňuji například Karla Gotta protože nazpíval cizí písničky sice také v angličtině ale také i v jiných jazycích například v němčině,italštině nebo v ruštině.Z něho by si měli vzít mnozí čeští zpěváci příklad.Nebo se mi líbí i to že Eva a Vašek nazpívali také písničky třeba v chorvatštině.Jsou přece i jiné cizí jazyky než angličtina.Já za to nemůžu ale já tu angličtinu nesnáším už od malička. Asi je to tím jak v rádiu pořád hrajou anglicky.Zajímalo by mě kolikati lidem to také vadí když v rádiu hrajou pořád anglicky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron