Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brainstorming - interaktivní aplikace do školství
PříspěvekNapsal: čtv 28. led 2016 23:26:58 
Prvně bych se chtěl omluvit všem, kteří mě zde žádali, abych je kontaktoval, že jsem tak neučinil - jsem v jednom kole a tak trochu jsem na tuto stránku pozapomněl. :) Chtěl jsem zde spíše rozpoutat bouři nápadů, než se domlouvat na individuálním zpracování. Nicméně děkuji všem co se podělili o jakýkoli podnět!

Davide, můžete se prosím více rozepsat o vašem tématu "Efektivní provoz školních tabletů se systémem Android"? Předpokládám, že jde spíše o teoretické téma.

Janku, můžete mi prosím napsat, co přesně aplikace (generátor výukových aplikací a testů v Google Earth) dělá?

Návštěvníku, děkuji za zajímavý nápad. Arduino neznám, nicméně předpokládám, že z funkčního hlediska se jedná o podobnou věc, jako jsou lego programovatelní roboti, což z praxe vím, že je na technických školách celkem rozšířené s dostatkem studijních materiálů. Toto téma mi bohužel není příliš blízké. Ohledně poznámky programování na základních školách: Mám dojem, že se do základních škol má dostat algoritmizace, nejsem si jistý, zda i samotné programování...

Jsem podnikatel, školu studuji, protože mne baví a také bych rád našel téma, které mě bude bavit a které bude užitečné. Například: Vytvoření studijních materiálů do určitého předmětu je zbytečné, nebavilo by mne to a ve výsledku by posloužilo jen jednomu učiteli. Oproti tomu například online nástroj pro tvorbu výukových materiálů pro interaktivní tabuli a tablety s online úložištěm by jistě ocenilo daleko více učitelů. Co na takový nápad říkáte? Máte ještě nějaké další nápady?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron