Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: ned 15. lis 2009 11:51:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. říj 2009 18:08:42
Příspěvky: 61
Ahoj Bohunko.
Děkuji za kompliment, ale opravdu je mi "již" 36. I když si někdy připadám na 100. :lol: Vítám mezi námi novou kolegyni a těším se na další zprávičky ze školek i mimo ně.
Radka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 18. lis 2009 15:10:33 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 20:19:04
Příspěvky: 674
Zdravím novou kolegyni Šárku.
Šárko, žádné obavy :!: Na všechno přijdete metodou "pokusem a omylem". Ale také jsou tady skvělí koordinátoři, kteří vždy rádi pomohou. Vy jste, Šárko, učitelka na ZŠ :?:

_________________
Bohunka T.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 18. lis 2009 20:01:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 14. lis 2009 17:55:38
Příspěvky: 17
Ano, byla jsem na Konferenci v Plzni, tam mě osobní setkání s Portálem motivovalo a tak jsem se ho rozhodla prozkoumat, využívat a možná i přispět svou troškou do mlýna. Nějak jsem ještě nestihla prozkoumat všechno, třeba ikonky P, Z atd., ale i Vy z mateřinek jste mne přijaly velmi vlídně. Já mám s naší "vesnickou" báječnou školkou výbornou osobní zkušenost, doporučím Vás i "našim" holkám, tedy Portál RVP, kde na sebe určitě narazíte, když se sem odhodlají vstoupit. Malou vesnickou školkou, která teď však praská ve švech, prošly obě mé děti, syn (nyní skoro 10 let a dcera, které je 7 let). Pokud mezi Vámi já ze "základky" nevadím, budu sem ráda "chodit. Šárka E.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 18. lis 2009 21:51:32 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 01. čer 2009 11:07:29
Příspěvky: 1671
Milá Šárko, my Vás mezi námi rádi vidíme a pokud potřebujete s něčím pomoci, napište. Učili jsem se všichni. Podle ikonek P, poznáte, že se téma týká předškolního vzdělávání. Z je zase základka. ;)
Budeme se těšit na příspěvky z vaší školky i od "vašich" holek . Jsme zvědaví, jak to chodí u vás? Svačinky, přestávky, spolupráce s rodiči.....atd.

_________________
Jana


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 20:56:30 
Dobrý večer.jen co bude čas,blíže se Vám všem představím:)Pan učitel Jirka :roll:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Pro nadšence - Kdo je kdo
PříspěvekNapsal: ned 26. pro 2010 18:46:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. bře 2010 15:12:03
Příspěvky: 59
Dobrý den, rád se tedy také představím,

jmenuji se Michael Novotný a jsem studentem III. ročníku PF UJEP obor "Učitelství pro mateřské školy". Ve studiu bych rád pokračoval na PedF. UK obor "Předškolní pedagogika. Jako učitel v mateřské škole pracuji již 4 rokem. V minulých letech jsem pracoval ve věznici pro mladistvé, ve výchovném ústavu pro mládež, jako vychovatel v dětském domově a vyzkoušel jsem si i dobrovolnickou činnost ve fondu ohrožených dětí. V současné době pracuji v soukromé mateřské škole Montessori v Jirkově okres Chomutov. V roce 2011 mě společně s mým autorským kolektivem vyjdou dvě publikace pro předškoláky. U nakladatelství Portál v první polovině roku 2011 publikace "Šimonovi pracovní listy 16 díl", a u slovenského vydavatelství Priroda pak v druhé polovině roku publikace s pracovním názvem "Říkanky, pohádky a hry pro předškoláky. Mezi mé záliby patří volejbal, fotbal (jako rozhodčí krajských soutěží), historie, in line brusle, zimní sporty, linoryt, pletení z papíru, publikační činnost a v neposlední řadě redaktorská činnost na webu mých přátel www.predskolaci.cz.

Přeji všem hodně úspěchů Michael N.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron