Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Teambuilding aneb Stmelování kolektivu
PříspěvekNapsal: úte 03. črc 2018 13:33:33 
Na začátek vám řeknu trochu o sobě. Jsem učitelka na základní škole a do nedávna jsem 3 roky pracovala v hrozném kolektivu. Učitelé se rozdělovali na podskupiny a hold to nefungovalo. Minulý týden jsme ale naplánovali vycházku Prahou a rezervovali jsme si únikovku a rozdělili jsme se do skupin po 6 lidech, já jsem byla ovšem v týmu s těmi protivnými lidmi, ale po hodině se opravdu všechno změnilo. Při vzájemné pomoci a konverzaci vážně došlo k tmu že jsme se všichni spřátelili a když jsme šli na pivko po té únikovce tak už jsme se bavili všichni. Takže jestli chcete stmelit kolektiv tak je únikovka nebo nějaká aktivita kdy se musí zapojit všichni zároveň to nejlepší co může být. Doufám že jsem pomohla.


Naposledy upravil Lenka Urbanová dne úte 03. črc 2018 15:54:11, celkově upraveno 1
úprava nepovolené reklamy


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Teambuilding aneb Stmelování kolektivu
PříspěvekNapsal: ned 13. říj 2019 10:50:22 
Tak to mi jsme byli na české pevnosti boayrd v tepfactoru a byla to naprostá bomba. To se opravdu povedlo :-D, byli jsem rozděleni do čtyř týmů a myslím, že jsme si to rozhodně všichni užili a více se poznali.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: