Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hospitace
PříspěvekNapsal: úte 19. lis 2013 17:22:27 
Offline
Člen Rady starších
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2009 20:19:04
Příspěvky: 674
Milá zab.ko ( :P ),
moc teď nechápu, co přesně chcete. Měla jste určitě vypracovaný TVP (třídní vzdělávací plán) a z toho jste vycházela. A to p. řed. po Vás chce - konkrétní činnosti, výstupy, čeho jste jimi dosáhla nebo na co jste se zaměřila při práci s dětmi. Těžko se to takto "spatra" vysvětluje, ale snad to pochopíte ;) .

_________________
Bohunka T.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Hospitace
PříspěvekNapsal: ned 08. pro 2013 16:26:20 
Dobrý den,chtěla bych se s Vámi poradit ohledně hospitací.Jsem ve funkci vedoucí uč. v MŠ a to krátce.Zkušenosti teprve nabývám.Mám dělat hospitace u ostatních učitelek v MŠ, ale sama učím a při 30 hod. přímé vých.práce nemohu "odskočit" od dětí a jít hospitovat.Směny se nám nepřekrývají, jedna uč. přichází na odpo ve 12.30 a druhá do druhé tř. ve 13.30.Slyšela jsem,že ved.uč. může mít 25hod.přímé vých.práce a zbylých 6hod má na administrativu či hospitaci.Zatím řeším hospitace jen u odpol.směny.(bylo mi řečeno od vedení, že má jít ke mně suplovat uč.z odp. směny a já jít na hospitaci, ale protože se hospituje každý měsíc, jsou to přesčasy pro supl.,které bude mít uč.,která supluje" k dobru" a pak si je vybere.To ale nevím kdy, protože za ni pak zase musí někdo jít a to budu asi muset být já a budu jí to vracet..???
Prosím o radu Vás zkušenější :)
Naďa


Nahoru
  
 
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Hospitace
PříspěvekNapsal: čtv 21. zář 2017 18:14:35 
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda může ředitelkaMŠ napsat hospitaci první týden školního roku a ještě mi to neřekne?Jsem u nejmenších dětí a ty se adaptují.Mám praxi 8let.děkuji za odpověď.


Naposledy upravil Lenka Urbanová dne stř 27. zář 2017 12:49:07, celkově upraveno 1
sloučení s již existujícím tématem


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: