Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Pravidla fóra


Pokud máte dotaz k fungování modulu E-learning na Metodickém portálu, něco se vám nedaří udělat, něčemu nerozumíte, nebo vás něco k modulu E-learning zajímá, projděte si existující témata, možná odpověď najdete. A když nenajdete, ZEPTEJTE SE! Klikněte na tlačítko NOVÉ TÉMA a svou otázku napište. Fórum sledují lidé, kteří o modul E-learning pečují, ale i vy můžete odpovídat na dotazy svých kolegů!

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: vychytávka pro e-lerningový kurz
PříspěvekNapsal: pon 13. kvě 2019 19:49:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. kvě 2019 2:24:18
Příspěvky: 17
Dobrý den,
mám jeden návrh na vylepšení kurzu v e-lerningu. Zapsala jsem se do kurzu "Pedagogické (a jiné) dovednosti začínajícího učitele. Kurz nedělám systematicky, ale občas přeskočím na vzdálenější témata, prostě podle chuti. Zjistila jsem, že by se mi hodilo, kdyby váš systém mi ukázal, které téma mám již splněné a které témata jsem ještě nerozbalila.

Když se pak třeba za tři dny ke kurzu vrátím, tak zapomenu, kde jsem všude byla, tedy, která témata již mám probraná.

Šlo by to tak nějak udělat, že se mi třeba zeleně zatrhnou již pročtená témata, na která jsem již napsala úkol a vložila do diskuse a třeba červeně zatrhnou témata, která jsem ještě nečetla, a u kterých mi chybí dodělat úkoly - respektive zapojit se do diskuse?

S pozdravem a přáním pěkného dne
Martina K


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: vychytávka pro e-lerningový kurz
PříspěvekNapsal: úte 14. kvě 2019 11:58:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 10. srp 2016 12:29:45
Příspěvky: 4
Dobré odpoledne,

mockrát děkujeme za podnět k vylepšení prostředí e-learningového kurzu, jedná se o funkcionalitu, kterou je možné v LMS Moodle nastavit. Do kurzu "Pedagogické (a jiné) dovednosti začínajícího učitele" jsme ji doplnili.

V současnosti pracujeme na nových e-kurzech, kde se tato užitečná funkcionalita také objeví.

Přeji hezký den.
Lenka Perglová


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: