Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nemocné dítě v MŠ
PříspěvekNapsal: stř 24. lis 2010 19:11:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. říj 2009 18:08:42
Příspěvky: 61
Dobrý den všem.
Píchli jste do vosího hnízda a tak si i já dovolím postesknout. Každý týden k nám do MŠ dochází p. doktorka. Poslechne si děti, které jsou lehce nachlazené, astmatiky... A DOPORUČÍ JIM INHALACI. Máme svůj preventivní dechově-rehabilitační program a inhalátory v MŠ. Pokud je dítě zralé na postel, informaci předáme rodičům. Minulý týden jsme k p. doktorce přivedly dívku, která měla celý týden opuchlé, překrvené a pálící oči s podezřením na zánět spojivek. Ještě nám maminka dokonce donesla kapky do očí :oops: . I když jsme maminku na možnost zánětu několikrát upozorňovaly, tvrdila, že kapou jen preventivně a nic to není. P. doktorka zánět potvrdila, my jsme informaci mamince předaly s tím, že jde o silně infekční onemocnění a v žádněm případě nesmí do kolektivu! Ráno byla dívka ve školce zas. Prý je v pohodě.
Už se asi nevěří ani doktorům.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Nemocné dítě v MŠ
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2013 7:58:52 
Tomu naprosto rozumím. Učitelka fakt nic nezmůže a každý je na ni naštvaný. Rodič nemocného dítěte proto, že mu řekla, že má nemocné dítě a rodič zdravého dítěte proto, že přijala nemocného do školky k jeho zdravému dítěti. A PAK SI VYBER!!!


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Nemocné dítě v MŠ
PříspěvekNapsal: pon 28. bře 2016 5:45:22 
Gratuluji všem, kteří si dokážou ve školkách registrovat, kontrolovat a vyžadovat zdravé děti. Mám předpoklad, že to nejlépe půjde u školek ve městě. U nás na vesnici, kde 95% rodičů učitelce tyká, nikoho nenapadne po rodičích chtít, aby děti chodily do školky zdravé.
Syn chodí do školky do města a tam je to jiné. Když syn projevuje neduh tak mi zavolají a já zajistím to, aby pro něj do školy někdo došel. A protože pracuji někdy i 200km daleko, tak radši sebemenší projev neduhu zajistím preventivně.


Nahoru
  
 
Hodnocení článku : 5
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na: