Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bezpečnostní předpisy pro procházky
PříspěvekNapsal: sob 12. črc 2014 14:18:13 
Jsme jednotřídní mateřská škola s 21 zapsanými dětmi a z tohoto počtu je 7 dětí 2-3 letých. Na pobyt venku je vždy jen 1 učitelka, protože máme úvazek 1 a 0,5. S kolikati dětmi můžeme podle bezpečnostních předpisů chodit na procházky?


Naposledy upravil Lenka Urbanová dne pon 14. črc 2014 8:34:17, celkově upraveno 1
úprava předmětu tématu


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Bezpečnostní předpisy pro procházky
PříspěvekNapsal: pát 18. črc 2014 6:28:08 
Dle Vyhlášky č. 14/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů §5 nejvýše 20 dětí na jednoho pedagogického pracovníka, vyjímečně může ředitel zvýšit počet o 8 dětí s tím, že určí k zajištění bezpečnosti dětí dalšího pedagogického pracovníka, případně jinou zletilou osobu, která je v pracovně právním vztahu k MŠ, tzn. třeba školnici.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: