Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaké jsou termíny zpracování autoevaluace po novele zákona?
PříspěvekNapsal: pát 03. úno 2012 15:06:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. led 2012 14:10:31
Příspěvky: 9
Můžete nám objasnit, zda máme vlastní hodnocení zpracovávat každoročně, když výsledky vlastního hodnocení podle novely zákona č. 561/2005 Sb. máme promítat do výroční zprávy?
Vzhledem k tomu, že není zpráva o vlastním hodnocení školy povinnou dokumentací školy (vyjmutí písm. e), § 28 zákona č. 561/2004 Sb.), není třeba při zpracování výroční zprávy o činnosti školy vycházet z nějakého formalizovaného dokumentu, jakým byla zpráva o vlastním hodnocení školy. Škola má však povinnost vlastní hodnocení provádět a ve svých tvrzeních ve výroční zprávě o činnosti školy vycházet ze zjištění vlastního hodnocení školy a být případně schopna svoje tvrzení doložit České školní inspekci. Znamená to tedy, že jestliže škola v daném roce uskuteční např. šetření na klima školy a vedení školy se o tomto bude chtít ve výroční zprávě zmínit, výsledky tohoto šetření by měly korespondovat se zněním výroční zprávy.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na: