Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Musí provádět autoevaluaci školské zařízení?
PříspěvekNapsal: pát 03. úno 2012 15:14:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. led 2012 14:10:31
Příspěvky: 9
Musí provádět vlastní hodnocení školské zařízení?
Ne, dle § 12 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon je povinnost zpracovávat vlastní hodnocení uložena pouze škole nikoliv školskému zařízení.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron