Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kvalifikace v MŠ
PříspěvekNapsal: ned 03. lis 2013 18:54:51 
rozdílovou zkoušku na předškolní pedagogiku si může udělat jen ten, kdo má vystudované vychovatelství na SPGŠ.podívejte se do Zákona o pedagogických pracovnících....jinak musíte studovat celé znovu


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Kvalifikace do MŠ
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 21:13:05 
Dobrý den, chtěla bych se poradit - je mi více než 55 let, mám vystudovanou PF, přes 25 let pracovala jako učitelka na ZŠ. Letos jsem dostala nabídku pracovat v MŠ, ale musím mít patřičné vzdělání. Můžete mi poradit, co v mém věku začít studovat, jakou školu nebo obor? Děkuji za radu.


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kvalifikace v MŠ
PříspěvekNapsal: úte 07. led 2014 18:30:27 
Dobrý den, může mi někdo poradit, kde konkrétně se uskutečňuje doplňující studium k rozšíření odborné kvalifikace? Nová vyhláška 329/2013, která je platná od listopadu nekvalifikovaným učitelkám umožňuje takto doplnit vzdělání, ale žádné podrobnosti o tomto studiu jsem nikde nenašla. Jestli to bude někde při VŠ či nějaké kurzy. Pokud bystě někdo věděl, napiště prosím. Moc prosím :(


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kvalifikace v MŠ
PříspěvekNapsal: pon 16. čer 2014 13:45:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 16. čer 2014 13:39:27
Příspěvky: 1
Zdravím, zajímá mne ta výše zmiňovaná jednooborová maturitní zkouška z předškolní pedagogiky a psychologie.
Zda ji mohou vykonat jen ti, co mají vystudovanou např. SŠ obor vychovatelství. Dle mých informací stačí maturita a v některých případech ani ta nebyla zapotřebí. Jsem nyní ve 4.ročníku VŠ - Učitelství pro 1.stupeň a ráda bych přešla na MŠ. Ale ouha, dveře mám zavřené. V rámci DVPP mohu začít studovat až příští rok, kdy dokončím fakultu. Vystudovala jsem speciální pedagogiku, osobnostní a sociální výchovu, jsem asistentka pedagoga - vystudovaná, mám doplňující pedag. studium učitelství prakt. vyučování a 16 let praxe na 1.stupni Zš - ale do MŠ stále nemohu.


Nahoru
 Profil  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kvalifikace v MŠ
PříspěvekNapsal: sob 08. lis 2014 22:39:26 
http://www.gpoa.cz/index.php/skladani-j ... ve-zkousky


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Kvalifikace v MŠ
PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 20:07:42 
S vystudovanou vysokou školou obor speciální pedagogika - učitelství jste plně kvalifikovaná pro mateřskou školu.


Nahoru
  
 
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku: Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron