Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ředitelka Mateřské školey
PříspěvekNapsal: stř 22. lis 2017 17:58:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 22. lis 2017 17:56:58
Příspěvky: 1
Dobrý den,

v minulých dnes jsem vyhrála konkurs na ředitelku mateřské školy. Chtěla jsem se zeptat, zda bych třeba do půl roku či roku otěhotněla, zda bude jmenovaná ředitelka pouze na zástup za mě nebo se bude vyhlašovat nový konkurz.
Zda po nástupu na ředitelku musím nějako chvíli vydržet?

Děkuji a přeji hezký večer.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

 Předmět příspěvku: Re: Ředitelka Mateřské školey
PříspěvekNapsal: pát 08. pro 2017 13:10:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. kvě 2011 11:07:17
Příspěvky: 3
Dobrý den,
zřizovatel vyhlásí konkurs v případě, že ředitele odvolá, popř. pokud se ředitel sám vzdá vedoucího pracovního místa. Dále může vyhlásit konkurs v případech uvedených v § 166 odst. 3 školského zákona (uplynutí šestiletého období).
Po dobu mateřské a rodičovské dovolené zřizovatel nebude jmenovat novou ředitelku (jmenovat může pouze na základě vyhlášeného konkursního řízení, a to není tento případ - viz výše). Před odchodem na mateřskou dovolenou byste si měla určit zástupce, který Vás bude v době Vaší nepřítomnosti zastupovat v plném rozsahu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Hodnocení článku :
Hodnotit příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron